Kahramanmaraş'ta iki otomobilin çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı Kahramanmaraş'ta iki otomobilin çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı

Açılış törenine; Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Çoşkun, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Narlı, Müsiad Şube Başkanı Serdar Salih Çiçekçi, Alpedo-Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu ile davetliler ve vatandaşlar katıldı.
Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Çoşkun, kurdele kesimi öncesi açılış konuşmasında şunları dile getirdi: “ İlimize böyle güzel bir eğitim tesisini kazandırdıkları için Erdoğanyılmaz ailesine teşekkür ediyorum. Özel Erdoğanyılmaz Anaokulumuzun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Evlatlarımız burada güzel bir eğitim alarak devletine, milletine hayırlı birer nesil olacaklar.”

IMG_8264-1

Açılışa ilişkin konuşan Özel Erdoğanyılmaz Anaokulu kurucusu ve GYMBOREE PLAY&MUSİC franchise sorumlusu olan Aslı Erdoğanyılmaz, “Özel Erdoğanyılmaz Anaokulu kurucusu olarak bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz, dünya da 800’den fazla şubesi olan ‘GYMBOREE PLAY&MUSİC’ Amerika merkezli olup 0-5 yaş çocuk gelişiminde dünya lideri olan bir markadır. Bende bu markayı şehrimize kazandırdığımız için çok mutluyum. Kahramanmaraş’a hayırlı olmasını diliyorum. Gelecek nesillerin en iyi şekilde yetişmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Gymboree de çok çeşitli derslerimiz ve aktiviteler var. Play and Learn dersleri işliyoruz. Çocukların oynayarak, eğlenerek öğrenmesini sağlıyoruz. Gymboree’nin farkı çocukların oyun grubuyla ebeveynlerle güven bağını kurup, fiziksel, duygusal, sosyal ve bilişsel gelişmelerini destekliyor olmamızdır” ifadelerini kullandı.

IMG_8256

IMG_8282-1IMG_8318