Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte denetimlerini sıklaştıran Kahramanmaraş Emniyeti, Cumhuriyet başsavcılığı koordinesinde il genelinde operasyonlarına devam ediyor. Bir hafta süren operasyonda çeşitli suçlardan aranan 89 kişi ve uyuşturucu madde ticareti yapan 6 kişi suçüstü yakalanırken, hırsızlık olaylarına karışan 30 kişi olmak üzere toplam 125 kişi yakalandı. Yakalanan şahıslardan 59’u çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

4-272

ÇOK SAYIDA UYUŞTURUCU MADDE VE SİLAH ELE GEÇİRİLDİ

Suç ve suçluya geçit vermeyen Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda 93,9 gr metamfetamin, 39,19 gr esrar, 2,08 gr sentetik kannabinoid Bonzai 4265 adet sentetik ecza, 8 adet ruhsatsız tabanca ve 6 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi.

2-607

TRAFİK EKİPLERİ DE GÖZ AÇTIRMADI

Trafiğin düzenini ve trafik güvenliğini olumsuz etkileyen; 143 araca yüksek sesle müzik dinlemekten ceza yazılırken, 63 araca ise abartı egzozdan ceza kesildi.

Kahramanmaraş İl Emniyet müdürlüğü, il genelinde huzur ve güvenliğin devamını sağlamak için suç ve suçlularla mücadele kapsamında çalışmalarını kararlılıkla yürüteceğini açıkladı.

Muhabir: Haber Merkezi