Kahramanmaraş’ta, spor tesislerinin kantin ve büfe işletmeleri için kiraya verilmesine yönelik Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce ihaleye çıkıldı. Dört farklı spor tesisi, bir yıllık kiralama süresiyle ilgilenenlerin başvurularını bekliyor. İşte kiraya verilecek tesisler ve ihale hakkında ayrıntılar:

111-30

Ferhuş Futbol Sahası:

Dulkadiroğlu ilçesinin Karacasu Ferhuş Mahallesi'nde bulunan Ferhuş Futbol Sahası, 1 yıl süreyle kantin veya büfe olarak işletilmek üzere kiraya verilecek. Bu tesis için belirlenen yıllık kira bedeli 25 bin TL olup, geçici teminat tutarı ise 750 TL olarak açıklandı. İhaleye katılmak isteyenler, 4 Temmuz 2024 tarihinde saat 10:00'da yapılacak olan ihaleye başvurabilirler.

Doğukent Futbol Sahası:

Doğukent Mahallesi'nde yer alan Doğukent Futbol Sahası da kantin veya büfe işletmeciliği için bir yıllığına kiralanacak. Bu tesisin yıllık kira bedeli yine 25 bin TL olarak belirlenmiş olup, geçici teminatı 750 TL'dir. Doğukent Futbol Sahası’nın ihalesi, 4 Temmuz 2024 tarihinde saat 14:00'te gerçekleştirilecek.

Batıpark Futbol Sahası:

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi Serintepe Mahallesi'nde bulunan Batıpark Futbol Sahası, kantin/büfe işletmeciliği için kiralanacak üçüncü tesistir. Yıllık kira bedeli 40 bin TL olan bu tesis için ödenecek geçici teminat miktarı bin 200 TL olarak belirlenmiştir. Batıpark Futbol Sahası ihalesi, 5 Temmuz 2024 tarihinde saat 10:00'da yapılacak.

Şehit Uzman Çavuş Kürşat Sert Spor Salonu:

Elbistan ilçesinin Yunus Emre Mahallesi'nde bulunan Şehit Uzman Çavuş Kürşat Sert Spor Salonu da kantin/büfe işletmesi olarak kiraya verilecek. Yıllık kira bedeli 30 bin TL olarak belirlenen bu tesisin geçici teminatı ise 900 TL’dir. Bu spor salonunun ihalesi ise 5 Temmuz 2024 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

 

Editör: Melisa Türkmen