Doğal güzellikleri ve kış turizmi potansiyeliyle dikkat çeken Yedi Kuyular Kayak Merkezi, hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı haline geldi. Bölgesinin tek kayak merkezi konumunda bulunan, Kahramanmaraş Yedi Kuyular Kayak Merkezi sadece kayak severlere değil, aynı zamanda huzurlu bir doğa kaçamağı arayan tatilciler için de ideal bir konum. Özellikle Bungalov evler, konuklarına benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyor. Kış aylarında karlı bir cennet haline gelen Yedi Kuyular Kayak Merkezi, Bungalov evleriyle turistlere, şehir gürültüsünden uzaklaşıp kafa dinleyebilecekleri bir ortam sağlıyor. Her geçen gün artan ilgi, bölgenin turizm alanındaki önemini bir kez daha ortaya koyuyor.

ŞU ANDA 12 ŞUBAT’A KADAR HAFTA SONLARI FULL DOLU

Yedi Kuyular da bulunan Bungalov evler resepsiyon sorumlusu Mehmet Ay yaptığı açılamada şunları söyledi: “Şu anda 12 Şubat’a kadar hafta sonları full dolu rezervasyon alamıyoruz. Ama hafta içi yoğunluk çok olmuyor. Gelmek isteyen misafirlerimiz hafta içi bir güne rezervasyon alabilirler. Buraya gelen misafirlerimiz, teleferik, profesyonel kayak, plastik kızaklarımızdan faydalanabilir. Hepsi şuan aktif durumdadır. Çocuklar için plastik motorsuz kızaklarımız mevcut. Çıkışlar için yürüyen bandımız var. İnişler zaten kızakta yapılıyor. Herhangi bir engeli, tehlikesi yok. Çocuklar için uygun. Saatlik fiyatı 75 TL. Kayak bilmeyenler için bizim eğitmenlerimiz yok ama karşıda Akbel'in kayak tesisinde, tanıdığımız eğitmenler var onlar ilgileniyorlar.

Screenshot 3'Ün Bu Versiyonu Da Olabilir

GENELDE YEREL TURİST DEĞİL YABANCI TURİST GELİYOR

Depremden sonra faaliyetlerimiz aynı devam ediyor ufak tefek bungalovlarımızda hasarlarımız vardı ama hepsini onardık. Şu an evlerimiz tam takım faaliyette çalışıyor. Hiçbir sıkıntımız yok. Özellikle şehir dışından rezervasyon alıyoruz. Yakın illerden geliyorlar. Genelde yerel turist değil de yabancı turistler geliyor. Burada etkinlikler çok oluyor. Hatta restoranımızda hafta sonları canlı müziğimiz var. Sıra gecelerimiz oluyor. Mesela bu hafta sonu bir sıra gecesi etkinliğimiz var. Tabii ona da aynı şekilde rezervasyonla alıyoruz.

I M G 5743

TOPLAMDA 3 ÇEŞİT EVİMİZ VAR

Kahramanmaraş'ta tırla çarpışan otomobilin sürücüsü öldü Kahramanmaraş'ta tırla çarpışan otomobilin sürücüsü öldü

Evlerimizin fiyatları 2+1 bungalovlarımız için hafta içi 4 bin 500 TL hafta sonu da 5 bin 500 TL'dir. Sabah kahvaltısı da dahildir. Bir de 3+1 evlerimiz var. Villa diye geçiyor. Onlar da 6-7 kişiye kadar kalınabiliyor. Onların hafta içi fiyatı 5 bin 500 TL. Hafta sonu fiyatı 6 bin 500 TL'dir. Stellalarımız var. 7-8 kişilik. Onların hafta içi fiyatı 6 bin TL hafta son fiyatı 7 bin TL'dir. Aynı şekilde sabah kahvaltısı dahildir. Toplamda 3 çeşit evimiz mevcuttur. 12 Şubat'tan ve sömestır tatilinden sonra rezervasyon için müsait evlerimiz olacaktır. Etkinlik için, kafa dağıtmak için ya da güzel bir hafta sonu geçirmek için herkesi bekleriz” ifadelerini kullandı.

Editör: Çağatay Gedik