Başarı serisi, 1-7 Nisan tarihleri arasında Arsuz'da düzenlenen 45+ Çift Erkekler Tenis Turnuvası ile başladı. Burada Remzi Emre Öksüz ve Halil Sütyemez çifti şampiyon oldu. Ayın sonlarında, 23-28 Nisan tarihleri arasında İskenderun'da düzenlenen turnuvada ise 9 Yaş A Grubu'nda Emirhan Doboğlu, 9 Yaş B Grubu'nda Muhammed Ali Ergen ve 10 Yaş Kızlar kategorisinde Arzum Ece Kalaylı birincilikleri elde etti.

22-28 Nisan tarihleri arasında Adana'da düzenlenen Grand Tenis Turnuvası'nda da Kahramanmaraş Tenis Kulübü sporcuları önemli başarılar elde etti. 18+ Kadınlar kategorisinde Beyza Aydın final oynarken, İlk Adım 40- Erkekler kategorisinde Özgür Özer finalist olarak turnuvayı tamamladı. 29 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında Tarsus'ta gerçekleşen Masters Turnuvası'nda ise Sinan Aloğlu 18+ Erkekler kategorisinde şampiyon oldu.

I M G 9775

TÜM SPORCULARI VE ANTRENÖRLERİ TEBRİK EDİYORUM

Kahramanmaraş Tenis Kulübü Başkanı ve Antrenörü Kemal Canlı, kulüp olarak iki ay içerisinde şehir içi ve şehir dışında katıldıkları turnuvalardan elde edilen başarıları vurgulayarak, bu süreçte emeği geçen tüm sporcuları ve antrenörleri tebrik etti. Canlı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne de kort tahsisi konusunda verdikleri destekten ötürü teşekkürlerini iletti. Bu başarılar, Kahramanmaraş Tenis Kulübü'nün spor alanındaki iddiasını ve yeteneklerini bir kez daha gözler önüne serdi.

Editör: Çağatay Gedik