Çiftçi Haberleri

çiftçi haberleri ve güncel çiftçi gelişmeleri, çiftçi ile ilgili tüm video, çiftçi fotoğrafları ve çiftçi haberleri Kahramanmaraş Manşet Gazetesi - Son Dakika Haberleri - Kahramanmaraş Haberleri - Asayiş Haberleri - Kahramanmaraş sitemizde


KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Türkoğlu Belediyesi, 44 mahalledeki çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlara bilgilendirme çalışmalarına başlandı.

Türkiye Gündemi

Osmaniye’de sabah evden tarlasını sulamak için çıkan Murat Uludağ’ın yol kenarında cesedi bulundu.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde elektrik akımına kapılan çiftçi hayatını kaybetti.

Türkiye Gündemi

Hatay’ın bereketli topraklarında başlayan erkenci karpuz hasadıyla birlikte damak çatlatan lezzet; Almanya, Polonya, Rusya ve Arap ülkeleri başta olmak üzere...

Türkiye Gündemi

Tarım ve Orman Bakanlığı, 72 milyon 554 bin liralık tarımsal destekleme ödemesinin çiftçilerin hesaplarına aktarılacağını bildirdi.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ta çiftçi, İsrail’in Filistinlilere yönelik Gazze’de düzenlediği soykırıma tepki amaçlı tarlasına ‘Gazze’ yazdı.

Türkiye Gündemi

IAOM Avrasya Başkanı Eren Günhan Ulusoy, "Tarım ve Orman Bakanlığı, yeni nesil tarım sektörünü desteklemek amacıyla çeşitli teşvikler sunmaya başladı....

Türkiye Gündemi

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, 445 milyon 249 bin lira tarımsal destekleme ödemesini çiftçilerin hesaplarına aktaracaklarını bildirdi.

Türkiye Gündemi

Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan, 168 milyon 957 bin TL tarımsal destekleme ödemesinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılacağı duyuruldu.

Türkiye Gündemi

Adıyaman'ın Besni ilçesinde, kullandığı traktörün altında kalan çiftçi Bekir Bakır (72), hayatını kaybetti.

Reklam Bloğu