31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi belediye başkan adayları saha çalışmalarını sürdürüyor. Kahramanmaraş’ta da adayların seçim kampanyaları devam ederken, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Fırat Görgel, kapı kapı gezerek vatandaşlarla bir araya geliyor. Esnaf ziyaretleriyle çalışmalarını sürdüren Görgel, son olarak Azerbaycan Bulvarı üzerindeki esnafları ziyaret etti. Görgel, ziyaretleri sırasında, depremlerde en büyük hasarı alan bölgelerden biri olan Azerbaycan Bulvarı üzerinde ki inşa çalışmalarını da yerinde inceledi. Çarşı esnaflarının yanı sıra karşılaştığı vatandaşlarla da hasbihal eden Görgel, kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap verirken, yeni Kahramanmaraş’ın ihya ve inşası noktasında destek beklediklerini ifade etti. Görgel’e ziyaretleri sırasında AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ile AK Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan eşlik etti.

I M G 8663

SORUNLARI HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ

Saha ziyaretlerinin verimli geçtiğini ve kendisine yöneltilen sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacaklarını söyleyen AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Fırat Görgel; “Ekibimizle birlikte, çarşıda ki esnaflarımıza güzel ziyaretlerde bulunuyoruz. Bu bölgeler Kahramanmaraş'ın inşası ve ihyası noktasında gerçekten devletimizin çok ciddi manada hummalı bir çalışma sergilediği alan. Bu vesileyle çalışmaları bir kez daha yerinde görelim istedik. Şehrin merkezinde her taraf şu anda şantiye alanına dönmüş durumda. İnşallah kısa bir süre içerisinde hem buradaki konutlarımızı, hem iş yerlerimizi ayağa kaldıracağız. Bizler de nasip olursa 31 Mart'ta milletimizin teveccühüyle göreve gelirsek, tüm belediye hizmetleriyle Kahramanmaraş’ı dört dörtlük, tertemiz bir yer haline hep beraber getireceğiz. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla bir araya geldik. Sağ olsun onlar da bizlere olan güvenlerini, desteklerini ifade ediyorlar, bu da bizleri fazlasıyla memnun ediyor. Bölgenin ihtiyaçlarını ve taleplerini onlardan dinliyoruz. Hızlı bir biçimde çözüme kavuşturacağız inşallah. Gezilerimiz verimli geçiyor” ifadelerini kullandı.

I M G 8690

ESNAFLARIMIZ ÇALIŞMALARIN GÜZEL İLERLEDİĞİNİ SÖYLÜYOR

Esnafların, çalışmalardan memnuniyet duyduklarını belirten AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, şunları kaydetti; “Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızla esnaflarımızı ziyaret ediyoruz.  Bu kapsamda Azerbaycan Bulvarı’ndaki esnaflarımızla bir araya geldik. Burada, temel atma noktasında hazırlıklar devam ediyor. Tabii biz teşkilatlar olarak başkan adaylarımız ve milletvekillerimizle birlikte şehrimizde ayak basmadık yer bırakmayana dek, almadık gönül bırakmayacak şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz. Bir taraftan tabii seçimle alakalı hazırlıklarımız devam ediyor. Esnaflarımız bizlere çalışmaların güzel ilerlediğini ifade ettiler. Allah'ın izniyle Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, başkanlarımız, bakanımız, milletvekillerimiz ile birlikte inşallah şehrimizin ayağa kalkması noktasında hızlı bir şekilde seçimden sonra da çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek. Cumhur İttifakı'na güvenmeye devam etsinler. Belediye başkan adaylarımıza güvenmeye devam etsinler. Allah'ın izniyle 1 Nisan'dan itibaren de yine milletimize hizmet etme noktasında aynı aşk ve aynı azimle inşallah çalışmaya devam edeceğiz.”

I M G 8665

ŞEHİR, ŞANTİYE ALANINA ÇEVRİLMİŞ DURUMDA

Yapılan çalışmalar neticesinde şehrin şantiye alanına döndüğünü söyleyen AK Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan ise yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı; “Büyükşehir belediye başkan adayımız, ilçe başkanımız ve teşkilatlarımızla birlikte her zaman olduğu gibi yine sahalardayız. Allah'ın izniyle 31 Mart seçimlerinde en büyük oy oranıyla inşallah partimizi en yüksek seviyelere taşıyacağız. Gördüğünüz gibi şehir, şantiye alanına çevrilmiş durumda. Kahramanmaraş yeniden ayağa kalkacak. Biliyorsunuz AK Parti eser ve hizmet belediyeciliği yapar. Yaparsa AK Parti yapar. Hazırız, kararlıyız. İnşallah el birliğiyle şehrimizi ayağa kaldıracağız. Bütün belediye başkan adaylarımız da şu an sahadalar. Çok güzel projelerle inşallah şehrimizi en güzel şekilde donatıp sevinçle, mutlulukla, güzel günlere hep beraber adım atacağız.”

I M G 8693

Editör: Çağatay Gedik