Uzun yıllar spor camiasının içerisinde yer alan Mete Karpuzoğlu, Osman Domurcukgül ve Selim Demir Onikişubat İlçesi Haydarbey Mahallesi Bahçeci Hoca Bulvarı Beyza Sitesi altında hizmet veren Fit Club Fitness & Spa’ı devraldı. Yeni bir heyecanla kent halkının ihtiyacına cevap verecek olan tesis, fitness salonunun yanı sıra yüzme havuzu, sauna ve buhar odası gibi alanlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu kapsamda kan değişimi yaşanan tesis için güzel bir açılış merasimi tertip edilirken, törene; Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Arif Şen, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Ulubey, spor camiasından isimler ile ilgililer katıldı. Açılışta bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Arif Şen, tesisin kent halkına hayırlı olmasını dileyerek, “Burası sporla ilgili bir yaşam merkezi. Daha önceden beri faaliyeti vardı. Yeni devralan arkadaşlar bu camianın içerisinde oldukları için hiç şüphesiz ki katkıları olacaktır. Yaşamamızın bir parçası olan sporun yapılması için de bu tip müesseselerin faaliyetlerini çok önemsiyoruz” diye konuştu.

TÜM KAHRAMANMARAŞLILARA HAYIRLI OLSUN, HERKESİ BEKLERİZ

Tesisin ortaklarından Osman Domurcukgül ise “Bu işletme hazırda çalışan bir işletmeydi. Burayı şu anda Selim Demir, Mete Karpuzoğlu ve Osman Domurcukgül ortaklığıyla devraldık. Bugün itibariyle tekrardan hizmete sunduk. Müessesemiz Kahramanmaraş halkına, sporseverler hayırlı olur İnşallah. Yıllardır biz bu işin içerisindeyiz. Böyle bir tesisi de işletelim dedik. Güzel bir tesis; yüzme havuzu var, fitness’ı var, saunası var, buhar odası var. Vatandaşlarımızın yararlanmasını istediğimiz için tesisimizi güzel bir şekilde, hijyenik bir ortamda işletmeyi düşünüyoruz. Tüm Kahramanmaraşlılara hayırlı olsun, herkesi bekleriz. Bu arada açılışımıza katılan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Arif Şen’e Emniyet Müdür Yardımcımız Halil İbrahim Ulubey’e arkadaşlarımıza, vatandaşlara teşekkür ederiz.”

Haber: Abdulsamet İspir