Türkiye Görme Engelliler Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Mustafa Çakmak, Yönetim Kurulu Üyeleri ve engelli sporcular, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’u makamında ziyaret ederek spora ve sporculara verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini ilettiler. Türkiye Görme Engeliler Derneği Kahramanmaraş Şubesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları 4. ligde mücadele vererek 3. lige yükselerek önemli bir başarı elde ettiler. Bu başarılarından dolayı Başkan Osman Okumuş sporcuları kutladı. Ziyarette: Görme Engelliler Spor Kulübüne yapmış olduğu yardımlardan dolayı Başkan Okumuş'a teşekkür ederek plaket takdim ettiler. 

ALI_3830

SPORCULARIMIZA HER ALANDA DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Sporculara başarı dileklerini ileten Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, “Dernek Başkanı Mustafa Çakmak, yönetim kurulu ve sporcularımız misafirimiz oldu. Sporcularımız Goalball dalında 4. Ligde mücadele vererek 3. Lige yükseldiler. Bu başarılarından dolayı kendilerini kutluyorum. Belediye olarak derneğimizin ve sporcularımızın her daim yanındayız. 3. lig de mücadele edecek Türkiye Görme Engeliler Derneği Kahramanmaraş Şubesi Gençlik ve Spor Kulübümüze başarılar diliyoruz. Spora, sporcularımıza ve engelli sporuna her alanda destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

ALI_3841

BAŞKAN OKUMUŞ ENGELLİ DOSTU BİR AĞABEYİMİZ

Desteklerinde dolayı Türkoğlu Belediye Başkanına teşekkürlerini sunan Türkiye Görme Engelliler Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Mustafa Çakmak, “Türkoğlu Belediye Başkanımız bizlere yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür ziyaretine geldik. Normal sporcuların ve engelliler sporunun yanında olduğu için kendisine teşekkür ediyoruz. ‘Başkan Okumuş Engelli Dostu bir ağabeyimiz.’ Kendisine her zaman ulaştığımızda yardımlarını görüyoruz. Bizim bütün projelerimizde yanımızda bizleri destekliyor. Bu hassasiyetinden ve Engelli bir dostu olmasından dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

HABER MERKEZİ

Editör: Didem Kayabaşı