Kahramanmaraş’ın tanınmış ailelerinden biri olan Berberoğlu ve Balık aileleri çocuklarını evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Hünkâr Düğün Salonunda düzenlenen düğün törenine Berberoğlu ve Balık ailelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin düğün töreni pasta kesimi ve tebriklerin kabulü ile devam etti. Düğün töreni renkli ve eğlenceli anlara sahne olurken, muhteşem gecede çifti aileleri, akrabaları, aile dostları ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Gerçekleştirilen rüya misali düğün töreninde gençler ve onlara eşlik eden konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar bol bol dans etti ve eğlendi.

NİKÂHI BAŞKAN MAHÇİÇEK KIYDI

Genç çiftin nikâhını Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek kıydı. Nikâh şahitliklerini ise, Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcıları ve 28. Dönem AK Parti Milletvekili adayı Ramazan Gürbak yaptı. Genç çiftin nikâhını kıyan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, evlilik cüzdanını genç çiftlere vermek üzere Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici’ye teslim etti. Debgici ise evlilik cüzdanını geline vererek, çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Debgici burada yaptığı konuşmada, “İki güzel çocuğumuzun mutluluğuna şahitlik ediyoruz. Öncelikli olarak çiftlerimizi tebrik ediyorum. Allah mutlu ve mesut etsin, bir yastıkta kocatsın. İnşallah ömür boyu mutlu olacaklar, vatanımız ve milletimiz için hayırlı güzel evlatlar yetiştirecekler” dedi.

Düğün törenine, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcıları Cuma Tekinşen, Yemliha Özşahan, Ali Arif Yenipınar, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Çakar, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile 28. Dönem AK Parti Milletvekili adayı Ramazan Gürbak’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

WhatsApp Image 2023-06-11 at 12.41.10

WhatsApp Image 2023-06-11 at 12.41.10 (1)

WhatsApp Image 2023-06-11 at 12.43.36

Haber: Yunus Emre BAYIR