31 Mart yerel seçimlerine kısa bir zaman kala partilerin hazırlıkları devam ediyor. Bu kapsamda Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı, yaklaşan yerel seçimler öncesinde adaylarını tanıtıyor. Seçimlere tam gaz hazırlanan Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Teşkilatı, Dulkadiroğlu, Afşin ve Türkoğlu’ndan sonra Onikişubat Belediye Başkan Adayını da açıkladı. Parti, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde düzenlenen programla Onikişubat Belediye Başkan adayı Dr. Fatih Mehmet Ceyhan'ı tanıttı.

Toplantıda konuşan İl Başkanı Muhammed Aydoğar, şehrin belediyelerini uygun olmayan başkanlardan alacaklarını ve Yeniden Refah Partisi’nin uygun olan başkanlarına vereceklerini söyledi.

4-253

Onikişubat Belediye Başkan Adayı Dr. Fatih Mehmet Ceyhan, şehrin her sokağını tanıyan, vatandaşın derdine çare olmak adına, bu sessiz çoğunluğun bir çığlığı, bir sesi olabilmek için belediye başkan aday olduğunu ifade etti.3-420

AK Parti teşkilatları 28 Şubat darbesine ilişkin basın açıklaması yaptı AK Parti teşkilatları 28 Şubat darbesine ilişkin basın açıklaması yaptı

Onikişubat İlçe Başkanı Şahin Us ise 31 Mart akşamı sandıklar kapandığında Yeniden Refah Partisi’nin bayrağını Onikişubat surlarında dalgalandıracakları belirtti. 

2-560

2-559

Konuşmaların ardından partiye katılanlara rozet takıldı. 

122222

Muhabir: Melisa Türkmen