Düğün geleneğinin yoğun olduğu Kahramanmaraş’ta yaklaşık 13 yıldır düğün sektöründe faaliyet gösteren Liva Düğün Salonu, her geçen gün bünyesine kattığı yeniliklerle çiftlere unutulmaz anlar yaşatıyor. Bu kapsamda  “Türkiye’nin en gösterişli dansı Liva’da yapılır” mottosuyla tasarladıkları dans fanusu çiftler ve vatandaşlar tarafından oldukça beğeniliyor. Sadece Kahramanmaraş çapında değil, Türkiye genelinde ilkleri yaşatan Liva Düğün Salonu, gelin ve damadın ilk dansları için oluşturdukları tasarı ile gözleri kamaştırıyor.  

RENKLİ VE RÜYA GİBİ BİR ATMOSFER

Liva Düğün Salonu, kendilerini tercih eden çiftlerin ilk danslarında ışık oyunu ve Show scratch denilen programla kurdukları projeksiyon sistemi ile renkli ve rüya gibi bir atmosfer oluşturuyor. Türkiye’de ilk olan bu gösteri Liva’yı tercih eden çiftlere görsel bir şölen sunarken, Kahramanmaraşlı yeni evlenecek çiftleri de cezbediyor.

Liva Düğün Salonu, bu eşsiz deneyimi yaşamak isteyenler için Onikişubat ilçesine bağlı Haydarbey Mahallesi Tekerek Yolu Üzeri Yeşil Vadi Sitesi yanında hizmet veriyor.

Editör: Melisa Türkmen