WhatsApp Image 2023-12-07 at 13.20.47

31 Mart 2024’te yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri için aday adaylık başvuruları sürerken, bu kervana Dulkadiroğlu Belediye Başkanlığı için Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyesi ve İnşaat Mühendisi Nasuh Tımarcıoğlu’da katıldı. MHP’den Dulkadiroğlu ilçesi için aday adaylığı açıklayan Tımarcıoğlu, Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığına gelerek, İlçe Başkanı Muhammed Paçacı’ya başvuru evraklarını teslim etti. Tımarcıoğlu’nu, başvuru esnasında sevenleride yalnız bırakmadı.

WhatsApp Image 2023-12-07 at 13.20.47 (2)

KADİM GEÇMİŞTEN GÜVENLİ GELECEĞE

Kendisine destek verenlere teşekkür eden Tımarcıoğlu şu sözleri kaydetti; “Bu güzel ve anlamlı günde bizleri yalnız bırakmadığınız, desteklerinizi esirgemediğiniz için şahsım ve partim adına çok teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz.. Şeref verdiniz.. ‘Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve Ben’ diyen kutlu bir anlayışın bir neferi olarak Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin gösterdiği istikamet üzere Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adaylığımızı açıklıyorum. Bir İnşaat Mühendisi olarak ‘Dulkadiroğlu için kadim geçmişten güvenli geleceğe’ anlayışı ile çıkmış olduğumuz bu yolun öncesinde; 2013 yılında şehrimizin büyükşehir olması sebebiyle şuanda da içerisinde bulunduğumuz ilçe teşkilatımızın kurucu yönetiminde yer alarak Dulkadiroğlu ilçemiz için ilk günden itibaren mücadeleye ve çalışmaya başladığımı bildiririm.

BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ GÖREVİMİ BUGÜNE KADAR İFA ETMEYE ÇALIŞTIM

Kahramanmaraş’ta güçlendirme yapılarak tepki çeken otel yıkılıyor Kahramanmaraş’ta güçlendirme yapılarak tepki çeken otel yıkılıyor

Akabinde 2019 yılı Yerel Seçimlerinde başta Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey’in takdirleri, teşkilatımızın telkinleri ve vatandaşlarımızın teveccühleri ile Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyesi olarak seçilmiş olup, şanlı bayrağımızın gölgesi altında bu kutlu görevi Cumhur İttifakının ‘Sağduyunun Birlikteliği’ anlayışı ile bugüne kadar ifa etmeye çalıştığımı beyan ederim.

WhatsApp Image 2023-12-07 at 13.20.47 (1)

YENİ YÜZYIL, LİDER TÜRKİYE, ÜRETKEN BELEDİYE

Asrın felaketi olan 6 Şubat Kahramanmaraş depreminde bir inşaat mühendisi, bir yapımcı firma olarak yapmış olduğumuz projelerimizde ve yapılarımızda herhangi bir can ve mal kaybına sebebiyet vermediğimiz için böylesi bir afette mesleğimi layıkıyla ifa ettiğimin göstergesini insani, vicdani ve mesleki bir gururla taşıdığımı bilmenizi isterim. Bu vesile ile üstlenmiş olduğumuz bu sorumluluk bilincini daha da yükseklere taşımak, şehrim ve ilçem adına daha büyük adımlar atmak, bu şehri yeniden imar ve inşaa etmek noktasında ‘Kadim Geçmişten Güvenli Geleceğe’ anlayışını, Bilge Liderimizin ‘Yeni Yüzyıl, Lider Türkiye, Üretken Belediye’ anlayışıyla kavrayarak bu kutlu göreve teşkilatımızın telkinleri ile hazır olduğumu beyan ediyorum.

HEMŞEHRİLERİMİZİN DESTEK VE TEVECCÜHLERİNE TALİBİM

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için doğup büyüdüğüm, mesleki ve siyasi bütün bilgi ve tecrübelerimi şehrimizin yönetiminin her kademesinde en iyi şekilde aktarmaya çalıştığım Dulkadiroğlu ilçemizden Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumuzu yapmış bulunuyorum. Liderimiz, Genel Merkezimiz ve teşkilatımızın takdirleri ile aday gösterilmemiz halinde siz değerli hemşehrilerimizin destek ve teveccühlerine talip olduğumu saygılarımla arz ederim.”

Editör: Çağatay Gedik