Ramada Otel’de düzenlenen düğün töreninde genç çifti; siyaset, bürokrasi, belediye başkanları, akrabaları, dostları iş dünyası ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Düğünde çiftçin nikâh akdini Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek gerçekleştirdi. Evlilik cüzdanını ise Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun genç çifte teslim etti.

Törene; Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Şahin Balcıoğlu, MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Serdar Salih Çiçekçi, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Kahramanmaraş Barosu Başkanı Av. Burak Gül, SGK Kahramanmaraş İl Müdürü Harun Akbalaban ve kentteki önde gelen iş insanları katıldı.

DÜĞÜN TÖRENİMİZE KATILAN TÜM KONUKLARA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Melisa ve Enes çifti, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ettiler.

Damadın babası Sefa Çiçekçi, oğullarının evliliğe giden yolda ilk adımı atmasının mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade ederek, “Oğlumuz sevdiği ile bu gün evliliğe ilk adımı attı. Bir kızımız daha oldu. Düğün törenimize katılan tüm konuklara teşekkür ediyoruz” dedi.

Gelinin Babası Hasan Sular ise kızları Melisa ve damatları Enes’e mutluklalar dileyerek, “Her babanın en büyük arzusudur evladının mutluluğunu görmek. Bugün kızımın mutluluğunu gördük çok şükür. İnşallah bir ömür boyu çok mutlu olurlar. Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.