Kahramanmaraş’ta fitness dendiğinde akla ilk gelen salonlardan biri olan Riva Fitness&Spa Salonu, son teknolojik spor aletleri ve nitelikli hocalarıyla kent halkına hizmet vermeye devam ediyor. Her geçen gün kendini yenileyerek hizmet kalitesini artıran Riva Fitness&Spa Salonu, fit, sağlıklı ve zinde bir vücuda sahip olmak isteyen insanların taleplerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyor. Bu kapsamda müşterileri için tasarruflu, ekonomik, zaman dostu bir uygulama üzerine çalışan ve Mobil Dakika Geçiş Sistemi’ni ortaya çıkaran Riva Fitness&Spa Salonu, böylece üyelerinin verdiği ücretin karşılığını en verimli şekilde almasını sağlayacak. 1 Temmuz 2022 itibariyle uygulamaya konulacak sistemle beraber üyeler dakika tarifesi üzerinden Riva Fitness&Spa Salonunun hizmetlerinden yararlanabilecek.

DAKİKA VE ÜCRETİ

Riva Fitness&Spa Salonu Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Faruk Toman tarafından geliştirilen ve Türkiye’de ilk defa uygulanacak dakika sisteminde ücretlendirme açılışa özel 5 bin dakika bin 500 TL, 10 bin dakika 2 bin 500 TL olacak. Bu arada 5 bin dakika 1 yıl, 10 bin dakika ise 2 yıl geçerli olacak.

5 BİN DAKİKA KAÇ GİRİŞE DENK GELİYOR

4 saat kullanım: 20 giriş

3 saat kullanım: 27 giriş

2 saat kullanım: 40 giriş

1 saat kullanım: 80 giriş

10 BİN DAKİKA KAÇ GİRİŞE DENK GELİYOR

4 saat kullanımda: 40 giriş

3 saat kullanımda: 54 giriş

2 saat kullanımda: 80 giriş

1 saat kullanımda: 160 giriş

MEVCUT ÜYELERİN DAKİKA SİSTEMİNE GEÇİŞLERİ NASIL OLACAK

5 bin dakikalık üyeliği aldıktan sonra var olan

Ful Paket Kontörü x 4 saat (240 dakika) olarak eklenecek. Örneğin; 10 giriş: 2 bin 400 dakika

Yarım Üyelik Paketi x 2 saat (120 dakika) olarak eklenecek.

Örneğin; 10 giriş: bin 200 dakika.

Diğer taraftan, dakika sistemine üye olanların geçişleri 30 Haziran Perşembe gününe kadar ücretsiz. 1 Temmuz itibariyle dakika düşüşleri başlayacak.

Haber: Abdulsamet İspir