AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Vahit Kirişci, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) “Kahramanmaraş’a Yapılan Yatırımlar” hakkında gündem dışı bir konuşma yaptı. Milletvekili Kirişci, yaptığı konuşmada Milletvekillerine gönderilen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi logolu hediye paketlerini neden gönderdiklerini açıkladı. Kirişci, 6 Şubat depremlerinde ülke genelinde her kesimden vatandaşın tek yürek olup deprem bölgesi için yardım seferberliği içerisine girdiğini belirtti.

Büyükşehir’in Uluslararası Etkinliğinde Kültür ve Edebiyat Şöleni Büyükşehir’in Uluslararası Etkinliğinde Kültür ve Edebiyat Şöleni

BU DÜZEY YARDIMSEVERLİĞİN KARŞILIĞI ASLA ELBETTE OLAMAZ

Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Vahit Kirişci, “6 Şubat depreminde devletimizin ve hükümetimizin çabaları kadar önem arz eden bir diğer konu da millet devlet dayanışmasıdır. 6 Şubat depreminde milletimizin bu özelliği adeta zirve yapmıştır. Her türlü yardım adeta sel olmuş, deprem bölgesine akmıştır. Hepimizi mutlu eden bu gelişme nedeniyle başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere arama kurtarma görevini üstlenen kamu, özel sektör, STK çalışanlarına, işçisinden, memuruna, kadınından erkeğine, zengininden fakirine, yaşlısından gencine, hülasa emeği geçen duası olan herkese şükranlarımızı arz ediyoruz. Bu düzey yardımseverliğin karşılığı asla elbette olamaz. Ancak milletimizin temsilcileri olan siz saygıdeğer milletvekillerimize, şehrimizin yöresel ürünlerinden ve lezzetlerinden oluşan bir seçkiyi odalarınıza göndermiş bulunuyoruz. Lütfen kabul buyurunuz” şeklinde konuştu.  

Haber: Emrah Özdemir