Ucuzluğun ve kaliteli alışverişin Kahramanmaraş’taki öncü firmalarından olan Lider Toptan Market, 3. şubesini Onikişubat ilçesi Turgut Özal Bulvarı Maraş Yaşam Sitesi altındaki devasa büyüklükteki iş yerine kazandırdı. Toptan ve Perakende Satışının yanı sıra geniş ürün yelpazesiyle göz dolduran Lider Toptan Market, kente kazandırdıkları yeni şubesi için açılış etkinliği düzenledi. Yoğun katılımla gerçekleştirilen açılış programı Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunması ve hemen ardından kurdele kesimiyle başladı. Daha sonra mağazanın gezilmesiyle devam eden açılış programına Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ile vatandaşlar katıldı. Çeşitli ikramların yapıldığı açılışta 3. şubeye ilişkin konuşan Lider Toptan Market Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Sığındım, “Açılışa özel kampanyalardan yararlanmak isteyen tüm vatandaşları yeni şubemize bekliyoruz” dedi.

IMG_7704

AÇILIŞIMIZA GELEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Sığındım, konuşmasında şunları söyledi: “Toptan fiyatına perakende anlayışıyla yeni bir soluk kattık. Bu işi Kahramanmaraş’a ilk biz getirdik. Halkımızın teveccühü sayesinde 3. Şubemizi açmış bulunuyoruz. Kahramanmaraş halkına hayırlı olsun diyorum. Amacımız kaliteyi ucuza vermek ve bunu da taze bir şekilde sunmak. Müşteri odaklı anlayışımız her zaman devam etmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sektörümüze yön vermekteyiz. Açılışımıza gelen herkese teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir açılış oldu. Allah’ım hayırlı mübarek eylesin.”

IMG_7728

GERÇEKTEN GÜZEL BİR MÜESSESE OLMUŞ

Kahramanmaraş’ta cadde ortasında eşini bıçakladı Kahramanmaraş’ta cadde ortasında eşini bıçakladı

Kurdele kesimi sırasında Lider Toptan Market’in yeni şubesine ilişkin konuşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ise; “Öncelikle işletme sahibi hemşerimize hayırlı kazançlar diliyorum. Gerçekten güzel bir müessese olmuş. Bu gibi büyük marketlerde aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. Nezih ve hoş bir işletme, konumu da gayet iyi bir yer. Ben bütün esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum. Tabi ki ticaret kat sayımızın artması ekonomideki hareketliliği gösteriyor. Bu yönüyle de ticaret katsayımızın artması çok önemli” diye konuştu.IMG_7698-1IMG_7691