Alpedo Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Kayseri Üniversitesi’nin Kariyer Etkinliğine katıldı. Kervancıoğlu burada önce  “Çıraklıktan Zirveye” konulu söyleşi gerçekleştirdi.  Sonrasında ise satırla dondurma şov yaptı. Dondurma şovunun ardından 3 bin öğrenciye dondurma ikramı yapıldı. Kariyer etkinliğinde konuşan Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Etkinliğe katılan Başkan Sami Kervancıoğlu’na teşekkür etti. Alpedo Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu ise iş hayatında başarının yollarını ve mesleki tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.

WhatsApp Image 2022-10-25 at 17.23.52

Mersin’de 3+1 daire icradan satılık Mersin’de 3+1 daire icradan satılık

40 ÜLKEDE BAYRAĞIMIZI DALGALANDIRACAĞIZ

Kervancıoğlu, “Ben hayalime ulaşmak için çalıştım. 10 kişilik dükkânda bir mücadelemiz vardı. Şimdi Kahramanmaraş'ta 10 mağaza zincirimiz, Türkiye'de ise 175 noktadayız. Hedefimiz 195 noktaya ulaşmak ve 17 ülkedeki varlığımızı 40 ülkeye getirmektir." dedi.

Sami Kervancıoğlu ayrıca iş hayatında ve kariyerde sabır, sebat ve kanaatin çok önemli olduğunu belirterek, çalışmadan, emek sarf etmeden ve hedef koymadan başarıyı yakalamanın zor olduğunu kaydetti.

Konuşmalarının ardından Kervancıoğlu, 175 kilogramlık dondurmayı satırla kesti. Kesilen dondurmalar ise programa katılan 3 bin öğrenciye ikram edildi.

WhatsApp Image 2022-10-25 at 17.23.50 (1)