WhatsApp Image 2023-12-09 at 20.17.59 (1)

Dün gece saatlerinde park halindeki aracına zarar verildiğini belirten Muhtar Okur,  "Bir insan bir arabaya neden zarar verir. Karşıma çıkmaya cesareti olmayanlar, milli servet olan araçtan ne ister. Bir insan bu kadar mı aciz olur. Bir derdi olan çıkar karşıma hukuk çerçevesinde konuşur. Arabaya zarar vermek ne demek? Sadece vatandaşlarımıza hizmet için gecesini gündüzüne katan bir mahalle muhtarı olarak bu hareketi hak ettiğimi düşünmüyorum.Bu ve bunun gibi güruha en iyi cevabı inşallah hemşerilerim verecektir. 
Gece saatlerinde aracımın camı kırılarak koltuklara boya, kireç gibi yabancı madde sürmüşler. Bu yakışıksız saldırıyı gerçekleştirenleri önce Allah’a havale ettim. Emniyetimizin birimleri olayı aydınlatmak için çalışıyor. Emniyet birimlerimizde güveniyorum bu işin yapan ve yaptıran kimse ortaya çıkacaktır" ifadelerini kullandı.

Başkan Mahçiçek’in ‘eser ve hizmet siyaseti’ anlayışı, 86 milyon TL’lik spor yatırımıyla bütünleşti Başkan Mahçiçek’in ‘eser ve hizmet siyaseti’ anlayışı, 86 milyon TL’lik spor yatırımıyla bütünleşti

Editör: Didem Kayabaşı