Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyon Uygulaması (KAAN) çerçevesinde, 26-30 Haziran Özel Güvenlik Haftası boyunca sergiledikleri başarılı performanslarıyla öne çıkan dört özel güvenlik görevlisi, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi.

1-694

KAAN Uygulaması üzerinden yapılan bildirimlerle olaylara zamanında müdahale ederek uygulamanın etkinliğine katkıda bulunan bu güvenlik görevlileri, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman tarafından Teşekkür Belgesi ile onurlandırıldı.2-617

GÜVENLİK OLAYLARINA HIZLI VE VERİMLİ BİR ŞEKİLDE MÜDAHALE EDİLMESİ AMAÇLANIYOR

KAAN Uygulaması, genel kolluk kuvvetleri ve özel güvenlik birimleri arasında etkili bir işbirliği sağlayarak güvenlik olaylarına hızlı ve verimli bir şekilde müdahale edilmesini amaçlıyor. Bu kapsamda, KAAN Uygulaması üzerinden gelen bildirimleri zamanında ve etkili bir şekilde takip eden dört özel güvenlik görevlisi, ortaya koydukları başarılı performansla dikkat çekti.

3-463

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmede, bu görevli personelin hızlı ve etkili müdahale yetenekleri, KAAN’ın etkinliğini artırıcı bir unsur olarak değerlendirildi.

5-95

Kaynak: HABER MERKEZİ