“Asrın Felaketi” Olarak kayıtlar geçen 6 Şubat depremlerinde birçok küçük esnaf ve büyük esnaf da zarar gördü. Kahramanmaraş’ta Aslıhan iş elbiseleri satış mağazası da yaşanan bu depremde yıkıma uğradı. Yeni sanayi yolu üzerinde ve eski Namık Kemal polis karakolunun bulunduğu alanda, konteynır içerisinde hizmet vermeye başlayan Aslıhan iş elbiseleri mağazası, her türlü işçi ekipmanı ve bol ürün çeşitliliğiyle vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Yaşanılan depremin ardından tekrar toparlanma sürecinde olduğunu söyleyen İşletme sahibi Mehmet Kirişçi, “Depremden dolayı yıkılan mağazamız içerisinden çıkarabildiğimiz ürünlerimizi toptan perakende şeklinde maliyetinin çok altında veriyoruz” dedi.

I M G 7617

 YAŞADIĞIMIZ O ZOR ZAMANLARDA HERKES LİMİTSİZ BİR ŞEKİLDE ÖNÜMÜ AÇTI

Aslıhan İş Elbiseleri İşletme sahibi Mehmet Kirişçi, “2011 ve daha öncesinde 1987 den bu yana Oğuzhan İş Elbiseleri, Özgür İş Elbiseleri ve arkasından Aslıhan İş Elbiseleri olarak piyasaya çıktık. 2011’den bu yana da Aslıhan iş elbiseleri olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Depremden sonraki süreçte yıkılan dükkânımız içerisinden bir tane kuru elbisemiz çıkmadı. Hayatımda hep bir çaba içerisinde oldum. Tırnaklarımla kazıyarak geldim. 6 Şubat’ta ve sonrasında da yine tırnaklarımla kazıya kazıya çıkardım eşyalarımı. Allah eşin, dostun yokluğunu vermesin. Yaşadığımız o zor zamanlarda kumaşçım olsun, ayakkabıcım olsun, herkes limitsiz bir şekilde önümü açtılar benim. Bizde bu sayede konteynırda hizmet vermeye devam ediyoruz.

I M G 7650

YIKILAN İŞ YERİNDEN ÇIKARDIĞIMIZ ÜRÜNLERİ MALİYETİN ALTINA VERİYORUZ

İşyerimizde her çeşit ürünümüz bulunmaktadır. İşte Pantolon olsun, fabrika, ayakkabısı olsun, kaynakçı önlüğü olsun kazak olsun ve özellikle 112 ürünleriyle, iş güvenliği ürünlerimiz çok revaçta ve elimizde de bolca var. Ürünlere burada baskı da yapıyoruz. Yani baskılı bir şekilde ürün isterlerse bir gün sonrasına o ürünü bin adet bile olsa teslim edecek gücümüz de var elhamdülillah. Piyasanın hemen hemen en uygununu en dip noktasında tutmaya uğraşıyorum fiyatları. Yani adam bir liradan satıyorsa ben buna bir lira kar koymuyorum. Cüzi bir karla. Günübirlik döndürecek şekilde devam ediyoruz hayatımıza. Ürünlerimiz fiyatları da 250 TL den başlıyor 800 TL’ye kadar çıkıyor. Depremden dolayı yıkılan mağazamız içerisinden kurtarabildiğimiz çıkardığımız ürünlerimizi de toptan perakende şeklinde maliyetinin çok altında veriyoruz. Almak isteyen vatandaşlarımız olursa bize ulaşmaları yeterli olacaktır” ifadelerini kullandı.

I M G 7623

Editör: Çağatay Gedik