I M G 1004

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte nişan ve düğün sezonu açılırken, yeni evlenecek çiftler de hazırlıklara başlıyor. Bu hazırlıkların en başında yer alan ve büyük önem taşıyan mekan seçimi kapsamında çiftler kendilerine her bakımdan uygun olan organizasyon mekanlarını seçmeye çalışıyor. Bu doğrultuda Kahramanmaraş’ın organizasyon sektörüne yeni bir soluk getiren Hayal Organizasyon Evi, yeni evlenecek çiftlerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Geniş hizmet yelpazesi ve kapsamlı paketleriyle çiftlere eşsiz bir deneyim sunmaya odaklanan Hayal Organizasyon Evi; mekanda kız isteme, söz, nişan, kına gecesi ve düğün gibi pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Kahramanmaraş’ta uzun yıllardır Hayal Medya adı altında fotoğraf ve video çekimi yaparak bu tarz organizasyonlara hizmet veren Hatice Belveren, organizasyon mekanı sektörüne de el atarak Hayal Organizasyon Evi’ni açtı. Yeni evlenecek çiftlere verilecek olan en önemli iki hizmeti aynı paydada buluşturarak hem fotoğraf- video alanında hem de mekan hizmeti olarak faaliyete başladı.

Whatsapp Image 2024 06 27 At 17.03.30

ÇEŞİTLİ KAMPANYA PAKETLERİ BULUNUYOR

Geniş, ferah ve elit mekan atmosferiyle çiftlere unutulmaz anlar yaşatan Hayal Organizasyon Evi, pek çok organizasyon paketini de bünyesinde barındırıyor. Her organizasyona uygun mekan konsepti bulunan Hayal Organizasyon Evi’nde; içerisinde video-fotoğraf çekimi, davul eşliğinde orkestra, sis gösterisi, konsepte uygun tepsi ve organizasyon malzemeleri, saç ve türban tasarımı, porselen makyaj, ipek kirpik birleşiminde kuaför hizmeti bulunuyor. Aynı zamanda Hayal Organizasyon Evi’ni tercih eden çiftlere mekanın alt katında bulunan fotoğraf platosunda fotoğraf çekimi hediye ediliyor.

I M G 1011

ÇİFTLERİMİZE SUNDUĞUMUZ ÇEŞİTLİ PAKETLERİMİZ VAR

Kahramanmaraş’taki yeni evlenecek olan çiftlere geniş kapsamlı hizmetler sunduklarını belirten Hayal Organizasyon Evi İşletme Sahibi Hatice Belveren; “Hayal Medya olarak çıktığımız bu yolda işletmemizi büyüterek Hayal Organizasyon Evi’ni açmış bulunmaktayız. Mekanımız, Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde, Kuzey Çevre Yolu üzerinde, Kuzey City Bloklarının altında yer almaktadır. Tüm çiftlerimize düğün, nişan, kına, söz ve kız isteme organizasyonlarında hizmet veriyoruz. Mekanımız yaklaşık bir ay önce açıldı ve yeni bir yer olmanın heyecanını yaşıyoruz. Maksimum 400 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Çiftlerimize sunduğumuz çeşitli paketlerimiz var. Bu paketlerin içerisinde gelin karşılaması, konfeti, meşale, volkan, orkestra, davul, fotoğraf çekimi ve kamera çekimi gibi hizmetler bulunuyor. Nişan organizasyonlarında çiftlerimize nişan tepsisi ve nişan konsepti, damat bey için özel damat fincanı tepsisi sunuluyor. Kına organizasyonlarında ise kına tepsisi, kına sepeti ve farklı kına konseptlerimiz mevcut. Gelin hanımın tercihine göre bu konseptlerin kurulumu yapılıyor ve ekstra bir ücret talep edilmiyor.

I M G 0987

ÇİFTLERİMİZİN TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYABİLECEK BİR ORTAM SUNUYORUZ

Ayrıca kuaför hizmetimiz de bulunmaktadır. Saç ve türban tasarımı, porselen makyaj ve ipek kirpik uygulamaları paketlerimize dahildir. Çiftlerimize ücretsiz olarak plato çekimi hediye ediyoruz. İki katlı olan mekanımızın üst katında organizasyon hizmeti veriyoruz, alt katta ise fotoğraf çekim stüdyomuz bulunmakta. Geniş ve ferah bir alan sunmamız, şıklığımız ve stüdyo çekim olanaklarımızla diğer mekanlardan ayrılıyoruz. Mekanımız 350-400 kişilik kapasitesi ile benzerlerinden daha fazla kişiye hizmet veriyor. Mekanımızın büyük kapasitesi sayesinde, düğün, nişan, kına, söz gibi organizasyonlarda çiftlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir ortam sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

I M G 0990

Editör: Didem Kayabaşı