Geniş kapsamlı ürün yelpazesiyle uzun yıllardır Kahramanmaraş halkına hizmet veren Sosyete Pazarı’nda her yaş grubuna ve her ihtiyaca yönelik ürünler satışa çıkıyor. Şehrin merkezi noktalarından biri olan Yatılı Bölge civarında hizmet veren Sosyete Pazarı’nın tam adresi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu kapsamda biz de Manşet Gazetesi ekibi olarak sizler için Sosyete Pazarı’nın tam adresini ve nasıl gidildiğini derledik.

SOSYETE PAZARI AÇIK ADRESİ

Kentin tek Sosyete Pazarı olan, birçok vatandaşın ihtiyacını karşıladığı ve Cumartesi ve Pazartesi olmak üzere haftada iki gün hizmet veren Pazar; Onikişubat ilçesine bağlı Yunus Emre Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No: 57 46050 adresinde yer alıyor.

SOSYETE PAZARI’NA HANGİ TOPLU TAŞIMALAR GİDİYOR?

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nin sol tarafında ve Yunus Emre Taziye Evi’nin arkasında faaliyet gösteren Sosyete Pazarı’na pek çok toplu taşıma hizmet veriyor. Sosyete Pazarı’na B/36B, H/13, H/18, H/24, H/28, H/30, H/31, H/38, H/26, H/17, H/21, H/2, H/3,H/5, H/10, B/77 ve B/37B numaralı Belediye ve özel halk otobüsleri gidiyor.

Editör: Melisa Türkmen