Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanlığı, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı, Türkiye Kamu Sen İl Başkanlığı ve Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) iş birliğiyle 3 Mayıs Milliyetçiler Günü münasebetiyle KAFUM'da bir dizi etkinlik gerçekleştirildi. Milliyetçilik değerlerinin ön plana çıkarıldığı ve Türk milletinin birlik ruhunun pekiştirildiği bu özel gün, olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelenmiş olmasına rağmen yoğun bir katılımla icra edildi.

Whatsapp Görsel 2024 05 13 Saat 10.15.12 B59607C1

Etkinlikte, milliyetçilik temalı konuşmalar yapıldı ve milli şair Mehmet Akif Ersoy'un eserlerinden seçmeler okundu. Milli marşların eşlik ettiği birlik ve beraberlik mesajları verilen programda, çocuklar için düzenlenen oyun alanları ve yarışmalar büyük ilgi gördü. Katılımcılara yemek ikramının da yapıldığı etkinlik, coşkulu ve bir o kadar da anlamlı anlara sahne oldu. Düzenlenen bu etkinlik, milliyetçilik ruhunu yücelten ve toplumsal birlik mesajları veren örnek bir organizasyon olarak kayıtlara geçti.

Whatsapp Görsel 2024 05 13 Saat 10.15.13 30Df0D1B


RABBİM BİRLİĞİMİZİ VE BERABERLİĞİMİZİ DAİM EYLESİN 
Ülkü Ocakları İl Başkanı Dursun Nar, yaptığı konuşmada, "Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye Kamu Sen ve TÜRKAV ile birlikte tertiplediğimiz bu programı yoğun katılım ile gerçekleştirdik. Katılan tüm Ülküdaşlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin" dedi.

Whatsapp Görsel 2024 05 13 Saat 10.15.12 4951Ee7B

Muhabir: MELİSA TÜRKMEN