Şehir Merkezinde Kentsel Tasarım Projesi İnşası Devam Ediyor Şehir Merkezinde Kentsel Tasarım Projesi İnşası Devam Ediyor

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi partilerin aday belirleme çalışmaları devam ederken, Kahramanmaraş’ta AK Parti’den Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Celalettin Güvenç, Fatih Mehmet Erkoç, Muhammed Kılıç, Ahmet Bülbül ve Mustafa Büyükdereli isimleri başvuru yapmıştı. Hanefi Mahçiçek, Hayrettin Güngör, Ahmet Özdemir, Fırat Görgel, Osman Okumuş’un da adaylık için isimleri ön plana çıkıyor. AK Parti Genel Merkezi tarafından şuan da özellikle büyükşehirlerde adayları belirleme adına hummalı bir çalışma yürütülürken, temayül yoklamaları, anket çalışmaları ve vekillerin görüşleri alınarak adaylar netleşecek.

SİYASİ KANAT BOZDOĞAN İÇİN UĞRAŞ VERİYOR
AK Parti’nin, büyükşehirlerde bazı adaylarını 16 Aralık Cumartesi günü açıklaması beklenirken, Kahramanmaraş adına yeni bir gelişme yaşandı. Kulislerde,  TUSAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Rafet Bozdoğan’ın büyükşehire aday yapılması yönünde, bazı siyasi kanatların AK Parti Genel Merkezinde görüşmeler yaptığı iddiaları ortaya atıldı.

Editör: Çağatay Gedik