Karabağ'ın Podgorica kentinde düzenlenen Avrupa Goalball Şampiyonası’nda İsrail’i 8-4 mağlup ederek 3'üncü kez Avrupa Şampiyonu olan Türkiye Goalball Kadın Milli Takımı yurda döndü.

AW101466_02

Takım kadrosunda bulunan hemşerilerimiz Goalball Kadın Milli Takım Antrenörü Gültekin Karasu ve milli sporcu Fatma Gül Güler, şehrimize dönüşünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’nda coşkulu bir şekilde karşılandı.

Galibiyeti Filistinli çocuklara armağan ettiklerini belirten Ay-Yıldızlılar, “Gazze’de İsrail tarafından katledilen Filistinli çocuklar ve siviller için oynadık. Bu galibiyeti onlara armağan ediyoruz” diye konuştular.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, “Elde edilen başarıda başta milli takım antrenörü ve hemşerimiz Gültekin hocamıza, milli sporcumuz Fatma Gül’e ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Görme engelli sporlarında Avrupa'da ve Dünya'da Türkiye'yi gururlandıran tüm sporcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin soruşturmalara FETÖ müdahalesi davasına devam edildi Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin soruşturmalara FETÖ müdahalesi davasına devam edildi

"İHA"

Editör: İhlas Haber Ajansı