Onikişubat’ta AK Parti’nin Seçim Ofisi açıldı Onikişubat’ta AK Parti’nin Seçim Ofisi açıldı

31 Mart Yerel Seçimleri yaklaşırken Kahramanmaraş’ta seçim çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti’den Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylığını açıklayan Av. Fırat Görgel, çarşı esnafını ziyaret etti.  Dere Pazarı esnaflarıyla bir araya gelen Görgel, esnafların sorunlarını ve sıkıntılarını da dinledi. AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ile birlikte ziyaretlerini sürdüren Görgel, şehir merkezi dönüşüm planı için de akıllarında soru olan esnafların sorularını yanıtladı. Halkın yanında ve yakınında olacaklarını söyleyen AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Başkan adayı Görgel, daha güzel bir Kahramanmaraş için vatandaşların desteklerini beklediklerini belirtti.

S1890103

VATANDAŞLARIMIZIN BİZE KARŞI OLAN GÜVENLERİNİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ

Yaptıkları ziyaretten memnun kaldıklarını, aynı şekilde çarşı esnafının da memnun olduğunu belirten AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Fırat Görgel; “Onikişubat İlçe Başkanımız, Gençlik Kolları İl Başkanımız, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Yönetimlerimiz bizlere eşlik ettiler. Derepazarı'ndaki esnaflarımızlaydık. Tabii burada bir dönüşüm çalışması da var. Esnaflarımızla genel anlamda onlarla ilgili de istişarelerimizi de iletmiş olduk ve bu anlamda verimli geçti. Sağ olsunlar zaten her yerde olduğu gibi burada da Sayın Cumhurbaşkanımıza, Partimize ve bizlere karşı ilgi alakada var, bizler de memnun olduk. Esnaflar buranın dönüşümüyle ve memleketin her türlü sorunuyla alakalı bizlere güvenlerini, Sayın Cumhurbaşkanımıza güvenlerini, hükümetimize güvenlerini ifade ettiler. Bundan da ziyadesiyle memnun oluyoruz. Bizim tabii çok büyük bir sorumluluğumuz var. Buralarda çok iyi bir çalışma, çok hızlı bir çalışma, sağlıklı bir çalışma gerçekleştirmemiz lazım. Buradaki vatandaşlarımızın bize karşı güvenlerini boşa çıkartmamız ve buna layık olmamız lazım. İnşallah göreve geldiğimizde biz de gece gündüz buna layık olmak için çalışacağız. Bundan sonraki her süreçte buraların ıslahı en iyi şekilde, sağlıklı biçimde olsun diye çalışacağız. Ben vatandaşlarımızın bu noktadaki ferasetini son derece yüksek gördüm. Hepsinden Allah razı olsun. Bu noktadaki bize güvenlerini de boşa çıkarmayacağımızı bilsinler. Güzel bir program oldu. Herkesten Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

S1890126

BİZLERE GÜVENSİNLER

AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ise şöyle konuştu: “Başkanımız teknik olarak ve bölgenin hassasiyeti bakımından yapılması gerekenleri söyledi. Biz de bu noktada inşallah hem bu sürecin takibi hem bilgilendirilmesi hem de milletimizin istek ve taleplerini takip edeceğiz. Bu takip hem seçim öncesinde hem seçim sonrasında olmak üzere milletimize, Cumhurbaşkanımıza, Cumhur İttifakı'na yakışır bir şekilde olacak. Bunu bu şekilde hep birlikte yürüteceğimizi ifade ediyorum. Bizlere güvensinler. Allah'ın izniyle bu şehri tekrar çok çok daha dirençli, koordinasyonu çok çok daha iyi yapacağız. Vatandaşlarımızın 31 Mart'tan itibaren gördükleri, yaşadıkları bir süreç olacak. Biz de milletimizin o memnuniyetini bugünkü beklentilerindeki gibi yerine getirmiş olacağız ve göreceğiz. Şimdiden o gayretle, o azimle çalışmaya devam ediyoruz.”

S1890100

Muhabir: MELİSA TÜRKMEN