I M G 9371

Kahramanmaraş'ta güzellik sektörünün öncü isimlerinden biri olan, yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Uzman Estetisyen Gökçe Çetin, kentte 4 şubesinde müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet sunarak kişisel güzellik ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyor. Cilt bakımından makyaj uygulamalarına, saç tasarımından manikür ve pediküre kadar geniş bir yelpazede hizmet veren güzellik salonu, her danışanın beklentilerini karşılamayı hedefliyor. Gökçe Çetin, başarılı serüvenine bir yenisini daha ekledi ve şimdiye kadar gösterdiği özverili çalışmaları geniş hizmet ağında sunmak için şubelerine bir yenisini daha ekledi. Kentte 4 şubesiyle hizmet sağlayan Gökçe Çetin Beauty, 5. şubesini Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde coşkulu bir törenle hizmete açtı. Açılışa özel yüzde 50’ye varan indirimlerle birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne kadar 5 şubede de maliyetine satışlar devam edecek.

Whatsapp Image 2024 03 03 At 15.05.45

BÜTÜN İŞLEMLERİ BULABİLECEĞİNİZ TEK MERKEZ GÖKÇE ÇETİN BEAUTY’DİR

Açılışta konuşan Uzman Estetisyen Gökçe Çetin, bütün işlemlerin bulunduğu tek güzellik merkezinin Gökçe Çetin Beauty olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı; “2008’den bu yana sektörde bulunduğum süre boyunca her gün bir adım daha ileriye gidebilmek için, daha kaliteli hizmet verebilmek için sürekli eğitimler ve workshoplar düzenleyerek hizmete devam ediyoruz. Yeni bir açılış gerçekleştiriyoruz. Sektöre çok iyi isimler kazandırabilmek için Milli Eğitime bağlı okulumuzda da yine mezunlar veriyoruz ve kadınlarımıza istihdam sağlıyoruz. Kahramanmaraş merkezde 4 ayrı işletmemiz ve Milli Eğitime bağlı kurumumuzun dışında beşinci şubemizi de Pazarcık ilçemize açıyoruz. Kahramanmaraş'ın en kapsamlı merkezi olarak A'dan Z'ye her işlemi, her ürünü, yaptırabileceğiniz bütün işlemleri bulabileceğiniz tek merkez Gökçe Çetin Beauty’dir. Bazen şu işlem bu işlem var mı? Diye sorular alıyorum. Bunları sormaya hiç gerek yok. Tüm işlemler bizde mevcuttur. Kaliteli bir hizmet sağlama öncülüğünde memnuniyeti ilk başta tutuyoruz. Danışanlarımızın memnun kalabileceği, kampanyalardan faydalanabileceği şahane bir merkez hazırladık. Tüm Pazarcık halkına hayırlı uğurlu olsun. Songül Hanım'a da hayırlı uğurlu olsun.”

I M G 9356

AÇILIŞA ÖZEL YÜZDE 50 KAMPANYALARIMIZ VAR

Gökçe Çetin Beauty Pazarcık Şube yetkilisi Songül Nacak ise şu sözleri kaydetti; “2008’den bu yana Gökçen Hanım'ın başarılarından ve yakın dostluğumuzdan dolayı kendisini tercih etmek istedim. Pazarcık'da bu sektörde kaliteli bir hizmetin eksik olduğunu gördük. Kaliteli hizmet verebilmek için profesyonel ekibimizle birlikte, Gökçe Hanım'la birlikte istişare ederek hazırlıklarımızı yaptık. Kampanyalarımız, indirimlerimiz hepsi şu an mevcut. Açılışa özel yüzde 50 kampanyalarımız var. Birçok ürün ve hizmette maliyetine satış gerçekleştiriyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne kadar 5 şubemizde de bu durum geçerlidir. Pazarcık şubemiz, ilçenin girişinden sağda 3’üncü caddededir. Burası Almancılar Caddesi olarak geçiyor. Misafirlerimizi burada ağırlamaktan ve bir kahve içmelerinden onur duyarız. Gökçe Hanım’a daçok teşekkür ediyorum, süreç boyunca sürekli yanımdaydı.”

I M G 8150

I M G 8149-1

Editör: Çağatay Gedik