Çevik ve beraberindeki ekip, sabahın erken saatlerinden itibaren Mağralı Mahallesi'ndeki işletmeleri dolaşmaya başladı. Her bir esnafı tek tek ziyaret eden Çevik, işletme sahipleri ve çalışanlarla sohbet etti, onların sorunlarını, beklentilerini ve önerilerini dinledi. Bu samimi görüşmeler sırasında, esnaflar da kendi yaşadıkları zorlukları ve beklentilerini Çevik ile paylaştı.

Whatsapp Image 2024 03 14 At 09.53.51

GÜÇLÜ BİR YEREL EKONOMİ GÜÇLÜ BİR TOPLUM YAPISINI DA BERABERİNDE GETİRİR

Muharrem Çevik, ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamalarda, Gelecek Partisi'nin yerel yönetimlerde esnaf ve yerel halkın refahını önceliklendirecek politikalar geliştireceğinin altını çizdi. Çevik, "Bilinmelidir ki, güçlü bir yerel ekonomi güçlü bir toplum yapısını da beraberinde getirir. Bizim amacımız, esnafımızın ve bölge halkımızın yaşam kalitesini artırmaktır. Esnaflarımızın karşılaştığı sorunlara pratik ve kalıcı çözümler sunmak için çalışacağız" dedi.

Whatsapp Image 2024 03 14 At 09.53.51 (1)

ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

Ayrıca, Çevik esnaf ziyaretlerinin sadece seçim dönemine özgü olmadığını, seçildikten sonra da düzenli olarak esnaf ve vatandaşlarla buluşmalarını sürdüreceklerini belirtti. Bu yaklaşımın, yönetim anlayışlarının bir parçası olduğunu ve halkla iç içe olmanın önemine vurgu yaptı.

Esnaf ziyaretlerinde Çevik'e, partisinin yerel yöneticileri ve gönüllü destekçileri de eşlik etti.  Çevik ve ekibinin, seçim sürecinde benzer faaliyetlerle Onikişubat bölgesindeki diğer mahalleleri de ziyaret etmesi planlanıyor.

Whatsapp Image 2024 03 14 At 09.53.52Whatsapp Image 2024 03 14 At 09.53.52 (2)

Editör: Didem Kayabaşı