31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri’ne 70 gün kalırken, muhtar adayları da saha çalışmalarına ağırlık verdi. Bu kapsamda Kahramanmaraş’ın Onikişubat İlçesine bağlı Gedemen Mahallesi’nde heyecan adeta hat safhada. Mahallenin sevilen ismi Ahmet Atlı, seçim döneminde mahalle yöneticiliğine adaylığını koyarak, hem mahallenin hem de vatandaşların yükünü omuzlamak istiyor. Konuya ilişkin sahada, adaylık çalışmalarını sürdüren Atlı,  Mahalle sakinlerinin kapılarını çalarak evlerine konuk oluyor ve seçmenle doğrudan iletişim kurarak mahallenin sorunları, ihtiyaçları ve beklentileri hakkında bilgi topluyor. Seçmenlerin fikirlerine değer veren Muhtar Adayı Atlı, mahallede yaşayan herkesin sesini duyurmak için çaba sarfediyor.

I M G 6992

Kahramanmaraş’ta vefat eden Kore gazisi son yolculuğuna uğurlandı Kahramanmaraş’ta vefat eden Kore gazisi son yolculuğuna uğurlandı

ATLI’YA YOĞUN İLGİ VE DESTEK VAR

Ziyaretler sırasında, projelerini anlatarak nasıl bir yönetim vizyonuyla mahalleyi yönetmek istediğini belirten Atlı, mahallede olumlu bir etki bırakmayı amaçlıyor. Atlı, seçim sürecine birlikte sahip çıkma çağrısında bulunurken mahalleli tarafından da, güleryüzü ve samimi sohbetlerinden ötürü yoğun ilgi ve destek görüyor.

I M G 6950

Muhabir: Melisa Türkmen