WhatsApp Image 2022-12-25 at 11.27.43

HİLAL HANIM’IN HAYIRLI HİZMETLER YAPACAĞINDAN ŞÜPHEM YOK

Açılış törenine katılan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Çok güzel bir müessesenin açılışını gerçekleştirdik. Kadın doğum alanında bir sağlık tesisimize açılışına şahit olmak bizi mutlu etti. Hilal hanım bu konuda hem eşi, hem de kendisi tecrübeli. Bu anlamda böyle güzel bir müessesenin açılmasında mutluluk duyduk. Ben hayırlı hizmetler yapacağından şüphem yok, kendilerine başarılar diliyorum. Hayırlı olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2022-12-25 at 11.27.42 (2)

SAĞLIK ALANINDA HİZMET ETMEK BİR NEVİ İBADETTİR

Açılış törenine katılan ve sağlık alanında yapılan hizmetlerin önemine değinen Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ise, “Doktor hanım insanlarımızı özellikle sağlık alanında daha iyi bir hizmet verebilmek için güzel bir mekan hazırlamış. İçi de çok güzel dizayn edilmiş gayet güzel. Bu güzelliğin yanında hizmette sağlık alanında olunca daha da güzelleşiyor. Dolayısı ile insanların sağlık alanında hizmet etmekte bir nevi ibadettir. Hayırlı olsun, bereketli kazançlara vesile olsun. Bu alanda ihtiyacı olan hastalara hayırlı verimli kazançlar olsun” dedi.

WhatsApp Image 2022-12-25 at 11.27.42

ÇOK MUTLUYUZ

Gaziosmanpaşa Belediyesi sosyal market ile depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılıyor Gaziosmanpaşa Belediyesi sosyal market ile depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılıyor

Klinik ile hayallerini gerçekleştirdiğini vurgulayan Dr. Hilal Sakallıoğlu ise şunları söyledi, “Kliniğimizi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu süreçte bizlere destek sunan annem, babam ve eşime hatta daha az vakit geçirdiğim çocuklarıma da çok teşekkür ediyorum. Güzel bir yer oldu, hastalarımıza şifa olması temennisi ile açılışımızı yaptık. Herkesi kliniğimize bekliyoruz.”

WhatsApp Image 2022-12-25 at 11.27.42 (1)