Dulkadiroğlu Halk Eğitim Merkezi, Erasmus projesinin Almanya hareketliliğini başarıyla tamamladı Dulkadiroğlu Halk Eğitim Merkezi, Erasmus projesinin Almanya hareketliliğini başarıyla tamamladı

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde muhtar adayı olan isimler saha çalışmalarına ağırlık vermeye başladı. Adaylar gerek sosyal medya hesaplarından gerekse yaptırdıkları afişlerle mahallesi için yapacakları icraatları anlatıyor. Bu isimlerden birisi olan Üngüt Mahallesi Muhtar Adayı Ayhan Yücel, yeni projeleri ve dönüşümleri mahallesine kavuşturmak için var gücüyle çalışacağını ifade etti.

HALKA HİZMET HAKKA HİZMET DÜSTURUYLA YAŞANILABİLİR BİR MAHALLE İÇİN ADAYIM

Adaylığına ilişkin açıklama yapan Ayhan Yücel, “1979 Kahramanmaraş Üngüt Mahallesinde doğdum, büyüdüm, 44 yaşındayım. Mahallemizde İkamet etmekteyim. 23 yıldır Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi park bahçe işlerinde şoförlük yapmaktayım. 4 çocuk babasıyım. Kıymetli Üngüt Mahallesi sakinleri hizmet nedir nasıl yapılır? 35 yıllık babadan gelen tecrübe sayesinde en iyi bilenlerdenim. Bu yüzden böyle kutsal göreve talibim. Mahallemizin ihtiyacı ve eksiği olan birçok yaşam alanlarını, mevcut park ve bahçelerini yeni projelerle ve dönüşümlerle siz değerli mahalle sakinlerimize kavuşturmak için var gücümüzle çalışacağız. Geçmişte yaşadığımız Kahramanmaraş merkezli depremlerde mahallemiz sakinlerinden ihtiyacı olan ailelere tek tek ulaşıp ihtiyaçlarını gidermenin, bir nebze de olsa kötü günleri unutturmanın, sosyal hizmetler konusunda yeni bir çağ açmanın ve gece gündüz demeden her an şahsıma ulaşmanızın sözünü veriyorum. Halka hizmet Hakka hizmet düsturuyla yaşanılabilir bir mahalle için adayım” şeklinde konuştu.

Haber: Melisa Türkmen

Editör: Çağatay Gedik