Oktay Vural, Başkan Adayı Selahaddin Can’ın seçim ofisini ziyaret etti Oktay Vural, Başkan Adayı Selahaddin Can’ın seçim ofisini ziyaret etti

Türkoğlu Skm Açılışı (3)

31 Mart yerel seçimlerine tam kapsamlı hazırlanan Yeniden Refah Partisi, çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kahramanmaraş’ta da saha çalışmalarına ve seçim kampanyalarına büyük önem veren parti teşkilatı, Türkoğlu’nda Belediye Başkan Adayı olarak Mehmet Karaca’yı tanıtmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise Türkoğlu’nda gerçekleştirilen Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Açılışa, Yeniden Refah Partisi Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Mehmet Karaca’nın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Aydoğar, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Mehmet Akpınar ile Ekinözü Belediye Başkan Adayı Muhammed Arıcı’da katıldı.

YETER MİLLETİ KANDIRDIĞINIZ!

Muhammed Aydoğar, açılışta yaptığı konuşmada, AK Parti’nin ‘Gerçek Belediyecilik’ sloganını eleştirerek; “Bizden önce belediyelerde görev yapmış tüm belediye başkanlarına yapmış oldukları hizmetler bakımından teşekkür ediyoruz. Biz siyasete kavga, çekişme değil nezaket getirmek için girdik. Biz yapılan hizmetlere teşekkür etmesini biliriz. Yapılmayan ve eksik olan hizmetleri tamamlamaya geliyoruz. Bizlerde sizler gibi siyaseti takip ediyoruz. 22 yıldan beri şehrimizi yönetenler, belediye başkanlığı yapanlar hiç utanmadan, hiç sıkılmadan bugün yeniden gerçek belediyecilik sloganı ile halkın karşısına çıktılar. 22 yıldır yaptığınız belediyeciliğin sahte olduğunu bugün sizin ağzınızdan mı duyacaktık? 22 yıldır yapmış olduğunuz belediyeciliği bugün Türkoğlu görüyor, o nedenle de Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına yoğun ilgi gösterdiler. Halkımız gerçekleri gördüğü için oylar, Mehmet Karaca’ya diyor. Yeter milleti kandırdığınız” ifadelerini kullandı.

Editör: Didem Kayabaşı