Türkoğlu Belediyesi’nden Kahramanmaraşspor’a jest

Spor ve sporcuya her zaman destek veren ve spora yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, sezon başından itibaren stat sorunu yaşayan Kahramanmaraşspor’a, Beyoğlu Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi’ni tahsis etti.

Türkoğlu Belediyesi’nden Kahramanmaraşspor’a jest

Özellikle son 8 yılda değişim, dönüşüm ve değer kapsamında gelişen, metropol ilçe olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Türkoğlu, Belediye Başkanı Osman Okumuş’un vizyonerliği ile değerine değer katıyor. Sosyal belediyecilik anlamında yaptığı birbirinden özel ve farklı projelerle Türkoğlulu vatandaşların gönül dünyalarında yer edinmeyi başaran Başkan Okumuş, kentin tek profesyonel takımı olan Kahramanmaraşspor’un stat sorunu için harekete geçti. Kentte oynayabileceği bir stat bulamayınca iç saha maçlarını çevre illerde oynamak zorunda kalan Kahramanmaraşspor’un daha fazla mağdur olmasını istemeyen Başkan Okumuş, Beyoğlu Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi’ni takıma tahsis etti.

Takımın yanı sıra Kahramanmaraşsporlu taraftarları da mutlu eden Başkan Okumuş, Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Dr. Fatih Mehmet Ceyhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Beyoğlu Recep Tayyip Erdoğan Spor kompleksinde incelemelerde bulundu.

(Haber: Samet İspir)

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER