‘Personal trainer ile spora bakış açınız değişecek’

Personal Trainer’ın Fitness yapan insanlara faydasını anlatan, Riva Fitness Spor Kulübü hocalarından Büşra Şaptalı, “Eğer bir Personal Trainer'ınız var ise spora olan bakış açınız büyük ölçüde değişecektir. Personal Trainer'ın sizi yönlendirmedeki kabiliyeti, kendinizdeki potansiyelin farkına varmanızı sağlayacaktır” dedi.

‘Personal trainer ile spora bakış açınız değişecek’

‘Şehrin En Nezih Spor Tesisi’ sloganı ile yola çıkan ve bu doğrultuda hareket eden Riva Fitness Spor Tesisi, son teknolojik spor aletleri ve nitelikli hocalarıyla kent halkına hizmet vermeyi sürdürüyor. Bu bağlamda kentte Riva V.I.P Fitness Center ve Riva Fitness & Spa olmak üzere 2 şubesiyle faaliyet gösteren Riva Fitness, üyelerine Personal Trainer hizmeti de sunarak, fit, sağlıklı ve zinde bir vücuda sahip olmak isteyen kişilerin hedeflerine en hızlı şekilde ulaşmalarına yardımcı oluyor. Bu çerçevede Personal Trainer’ın ne olduğu hakkında bilgi veren Riva Fitness hocalarından Büşra Şaptalı, ayrıca fitness yapan insanlara faydalarından bahsetti. Personal Trainer’ın kişiye özel antrenman olduğunu ve Personal Trainer sayesinde insanların büyük ölçüde spora bakış açısının değişeceğini dile getiren Şaptalı, “Personal Trainer'ınız sporu daha etkin yapmanıza olanak sağlayarak, hedeflerinize hızlı ulaşmanıza yarayacaktır” ifadelerini kullandı.

“BİLİNÇLİ YAPILAN SPOR, SAKATLANMALARIN DA ÖNÜNDE BÜYÜK ENGELDİR”

Büşra Şaptalı, konuyla ilgili şunları dile getirdi: “Personal training; yani kişiye özel antrenman; yani sadece size özel. Eğer bir Personal Trainer'ınız var ise spora olan bakış açınız büyük ölçüde değişecektir. Personal Trainer'ın sizi yönlendirmedeki kabiliyeti, kendinizdeki potansiyelin farkına varmanızı sağlayacaktır. Bu da yaptığınız sporu daha etkin yapmanıza olanak sağlayarak, hedeflerinize hızlı ulaşmanıza yarayacaktır. Bunun yanı sıra bilinçli yapılan spor, sakatlanmaların da önünde büyük engeldir. Yani Personal Trainer ile çalışmanız direkt olarak siz ve sağlığınız ile ilgilidir.”

Haber: Abdulsamet İspir

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2021, 16:09

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER