Ziraat Yüksek Mühendisinden aday adaylığı

Ziraat Yüksek Mühendisinden aday adaylığı

Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, 1 Kasım seçimleri için AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili aday adaylığı müracaatında bulundu.

11 Haziran 2011 ve 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde AK Pati Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı olan Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, 1 Kasım seçimleri için milletvekilliği aday adaylığı müracaatında bulundu.

Başvuru dosyasını teslim alan AK Parti İl Başkan Yardımcısı Av. Fırat Görgel, Ayşe Kazlı’ya başarılar diledi ve hayırlı olsun temennisinde bulundu. Uzun yıllardır siyasetin içerisinde bulunan, aynı zamanda Pazarcık Kadın Kolları Kurucu üyesi ve kamuoyunun yakından tanıdığı Ayşe Kazlı; “Mensubu olmaktan onur duyduğum AK Parti’den Milletvekili aday adaylığı başvurumu yaptım. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve teşkilatımızın vereceği her göreve hazırım. Bu gün Ülkemizin AK Parti’nin tek başına iktidarına ihtiyacı var. 13 yıllık devam eden istikrarın ve büyümenin AK Parti sayesinde olduğu bir kez daha anlaşılmıştır. Partimizi tek başına iktidara taşımak için var gücümüzle çalışacağız. İnşallah tekrar güven, istikrar ve huzur ortamına döneceğiz. Bu vesile ile 1 Kasım seçimlerinin Kahramanmaraş’ımıza ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Ziraat Mühendisi ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Ayşe Kazlı, 2011 yılı seçimlerinde partici temayül yoklamasında Kadın aday adayları arasında en çok oyu alarak 1. Sırada yer almıştı.

Haber Merkezi

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER