banner263

Kamalak’a Elbistan’da yoğun ilgi

İYİ Parti Elbistan İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftar programına katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Avukatı ve İYİ Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Kahramanmaraşlı Furkan Kamalak, yoğun ilgi gördü.

Kamalak’a Elbistan’da yoğun ilgi

Bir dizi, ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere memleketi Kahramanmaraş’a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Avukatı ve aynı zamanda İYİ Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Furkan Kamalak, Elbistan’da partilileriyle iftarda buluştu. İlçedeki bir düğün salonunda gerçekleştirilen ve yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı programa İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Ankara eski Milletvekili Mehmet Arslan, İyi Parti İl Başkanı Ahmet Çabukel, İl Başkan Yardımcıları ile partililer katılım sağladı. Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen programda konuşan Av. Furkan Kamalak, seçime kısıtlı bir zaman kaldığını ve seçim için canla başla çalışacaklarını vurguladı.

Program, İyi Parti Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan'ın coşku dolu konuşmasıyla tamamlanırken, program sonunda ise partililer, milletvekili adayı olmasına kesin gözüyle bakılan Kamalak'a büyük ilgi göstererek fotoğraf çektirdi.

Haber: Abdulsamet İspir

Furkan Karayılan

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali güzel
ali güzel - 1 ay Önce

Kahramanmaraş merkez demokrasi meydanı; ŞEKERCİ AHMET sabah saatlerinde yaya yolunu bir dolapla 6-7 metre kapatıyor. Belediyeler hiç görmüyormu 30 gündür yazıyorum. demekki halkla ilişkiler servisiniz çalışmıyor. Lütfen Müdahale ediniz. 25.04.2022

SIRADAKİ HABER