Konteyner kentlerde açılan el sanatları kursları depremzede kadınlara terapi oluyor Konteyner kentlerde açılan el sanatları kursları depremzede kadınlara terapi oluyor

be

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi hareketlilik başlarken, aday adayları da sahaya çıkarak kendini göstermeye çalışıyor. Yıllarca Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’nün çeşitli birimlerinde görev yapan ve son olarakta Güvenlik Şube Müdürlüğü emrinde çalışan kentin yakından tanıdığı isim Recep Demir, görevinden istifa ederek, memleketi Hassa ilçesinde AK Parti’den Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu. Demir, kendisine destek veren dostları ile birlikte Hassa ilçe başkanlığına gelerek başvurusunu yaptı.

BENİM BİR SEVDAM VAR, O DA HASSA İLÇEMİZDİR

Burada yaptığı konuşmada; “6 Şubat depreminde hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı, yaralı olan kardeşlerime de acil şifalar diliyorum. 6 Şubat'ta çok büyük felaket yaşadık. Rabbim bir daha yaşatmasın. Hatay ilimiz ve Hassa ilçemizde felaketten en çok etkilenen yerleşim yerlerinden olmuştur. Hassa’mızı ayağa kaldırmak için 31 Mart yerel seçimleri çok önem arz etmektedir. Hassa’mızın hizmet alabilmesi için il ve ilçelerin, Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin, AK Partimiz tarafından yeniden kazanılması gerekmektedir. Allah'ın izniyle gece gündüz demeden büyükşehir ve ilçemiz için çalışacağız. AK Parti iktidarı hizmetlerinden bizde faydalanacağız. Benim bir sevdam var, o da Hassa ilçemizdir. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi halka hizmetler anlayışıyla güler yüzlü, saygılı bir şekilde hizmet edeceğiz. Bildiğiniz gibi 30 yıldır devletimizde başarılar boyu hizmet ettik. Bu deneyimi devlet terbiyesi içerisinde Hassa’ya hizmet etmek için aday olduk. Bana adaylık sürecinde destek veren ve tanıtım programlarımızda yanımızda olan sizlere çok teşekkür ederiz. Bizlere ev sahipliği yaparak misafirlikte bulunan Selahattin Başkan’a da teşekkür ediyoruz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

Haber: Melisa Türkmen