Gazetemizin Bugünkü Manşeti Gazetemizin Bugünkü Manşeti

Dünya çapında sevilen bir lezzet markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen 46 Zurna Dürüm, çeşitli illerde açtığı şubelerle müşterilerine ziyafet sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda, görkemli bir şölenle Türkiye’de 22’nci, Kahramanmaraş’ta da ilk şubesinin açılışı gerçekleştirilen 46 Zurna Dürüm, “Mideniz zil değil, zurna çalacak” sloganıyla çıktığı bu yolda, zengin menü içeriğiyle vatandaşların midesinde taht kurmayı hedefliyor. Onikişubat İlçesi Haydarbey Mahallesi 32059.sokak No: 6/2B’de açılan 46 Zurna Dürüm, açılışa özel yüzde 50 indirim fırsatıyla da müşterilerini davet ediyor. Açılış programına, DEVA Partisi Kahramanmaraş Milletvekili İrfan Karatutlu, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ile çok sayıda davetli katıldı.

IMG_9914

BU TÜR AÇILIŞLAR BİZİ MUTLU EDİYOR

Deprem sonrası şehrin yeniden ayağa kalkması için açılışların önem arz ettiğini söyleyen AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara; “Müşteriler açısından, hemşerilerimiz açısından, hem de işletmeyi açan, faaliyete geçiren, işletmecilerimiz açısından hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 46 Zurna Dürüm işletme sahibi Murat bey, daha önce farklı illerde 21 şube açarken, 22’nci şubesini de memleketi Kahramanmaraş’a kazandırdı. Zaman zaman açılışlara katılıyoruz ve bu bizi mutlu ediyor. İnşallah bu şubelerin sayısı daha da artar, depremden sonra şehrimizin ayağa kalkmasında büyük yararı olur. 46 Zurna Dürüm’e de bereketli, bol kazançlar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-12-08 at 15.19.44

KAHRAMANMARAŞ İÇİN İYİ HİZMETLER VERECEĞİNE İNANIYORUM

Açılışa katılan DEVA Partisi Kahramanmaraş Milletvekili İrfan Karatutlu; “Murat Beyaz kardeşim İstanbul ve çeşitli illerde 46 Zurna Dürüm’ün şubelerini açmıştı. Nihayetinde Kahramanmaraş'a geldi ve 23. şubesini açtı. Kahramanmaraşlılara hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah bol kazançlar olur. Güzel bir şube gerçekten temizliğiyle, düzeniyle Kahramanmaraş için iyi hizmetler vereceğine inanıyorum. Hayırlı olsun diyorum” sözlerini kaydetti.

IMG_9871-1

KENDİ MEMLEKETİMDE BİR ŞUBEMİN OLMAMASI BENİ ÇOK YADIRGIYORDU

46 Zurna Dürüm’ün mucidi Murat Beyaz ise; “Uzun süreçli bir yoldu. Verdiğimiz emekle de lezzeti yakalamak için çaba sarf ettik. Sosumuzla, 38 çeşit baharatıyla dönerimiz, kendi üretimimiz. Tamamen kendi el becerilerimizle, kendi imkanlarımızla yaptığımız bu firmamızı daha büyük hedeflere ulaştırmayı hedefliyoruz. Kahramanmaraşlı olduğum için, özellikle kendi memleketimde bir şubemin olmaması beni çok yadırgıyordu. Bir seneden beri burada bir dükkan arıyorduk, maalesef bulamadık. Depremde Ramazan ayında Sadaka Taşı Derneğiyle beraber 2,5 ay boyunca burada ücretsiz döner tasvip ettik. Sokak sokak, mahalle mahalle, okul okul dolaştık. Daha sonra Allah bize burayı nasip etti. Bundan sonra da 46 Zurna Dürüm’ü tüm dünyaya tanıtmak için elimizden gelen her şeyi en içtenlikle yapacağız inşallah. Tüm Kahramanmaraş'ı bu güzel lezzete bekliyorum” dedi.

1-593

Haber: Çağatay Gedik

Editör: Didem Kayabaşı