2024 yılında sayılı günler kala, yılbaşı coşkusunu yaşatan Milli Piyango çekilişi için bilet satışları başladı. Türkiye genelindeki bayilerde ve online satış noktalarında biletler, büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ikramiye tutkunları, şanslarını denemek için bilet almak için sıraya girerken, Kahramanmaraş’ta da milli piyango biletlerine büyük rağbet var. Vatandaşlar, hayatını bir anda değiştirecek şanslı numaraları aramak için, bayilerde piyango biletleri satın alıyor. 2024 Milli Piyango bilet fiyatları çeyrek 100 TL, yarım 200 TL ve tam 400 TL olarak belirlendi. Büyük ikramiye 400 milyon TL,  Dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 2 milyar 355 milyon 650 bin TL olacak. Büyük ikramiye çekilişi 31 Aralık 2023 gecesi televizyonda canlı olarak yayınlanacak ve tüm çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da açıklanacak.

IMG_6200

AYNI ANDA BİRDEN ÇOK BİLET ALAN OLUYOR

Oktay Vural, Başkan Adayı Selahaddin Can’ın seçim ofisini ziyaret etti Oktay Vural, Başkan Adayı Selahaddin Can’ın seçim ofisini ziyaret etti

Kahramanmaraş’ta Milli Piyango bileti satışı yapan Seydullah Kazuçar, konuya ilişkin şunları söyledi; “Yılda 1 defa gelen bu şansı vatandaşların denemesini isterim.  Bilet fiyatları, çeyrek 100 TL, yarım 200 TL ve tam 400 TL. Kahramanmaraş’ta da biletlere yoğun ilgi var. İnsanlar şansını denemek istiyor. Aynı anda birden çok bilet alan bile var. Yılbaşına yaklaştıkça biletler daha çok satılacak.”

IMG_6199

"Haber: Melisa Türkmen"

Editör: Çağatay Gedik