Deprem bölgesindeki Destek Projesi’nden 607 esnaf yararlandı Deprem bölgesindeki Destek Projesi’nden 607 esnaf yararlandı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, büyük kurultay öncesi 9 Ağustos’ta ilçe kongreleriyle teşkilatlara seçim startını vermişti. Ağustos ayından itibaren hemen hemen her ilçede seçimlerini tamamlayan MHP teşkilatları, ilk kongrelerine başladı. Bu kapsamda MHP’nin Kahramanmaraş İl Kongresi 8 Ekim Pazar günü yapılacak. Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan kongre saat 10.00’da başlayacak. Kongrede mevcut Başkan Hüseyin Vahit Demiröz tek adaylı seçime gidecek.

KONGREMİZE GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KATILACAK

Kahramanmaraş İl Başkanlığı’nın 14.  olağan kongresinin şenlik havasında geçeceğini söyleyen İl Başkanı  Demiröz, “Geçtiğimiz ay itibariyle 11 ilçemizde ilçe kongrelerimizi gerçekleştirerek, teşkilatlarımızı oluşturduk. İlçe kongrelerimiz dostluk, beraberlik, kardeşlik çerçevesinde geçti. 8 Ekim Pazar günüde il kongremizi gerçekleştireceğiz. Tek derdimiz birlik, beraberlik ve Kahramanmaraş için güzel şeyler yapmak. Bu, bu bağlamda güzel bir kongre, temiz bir kongre geçeceğini düşünüyoruz. Kongremize Genel Başkan Yardımcımız Yaşar Yıldırım katılacak. Birlik, beraberliği Kahramanmaraş’ta, ülkücü hareketi bu kongrede göstereceğimizi düşünüyoruz” dedi.

Haber: Eyüp Kağan Atlı