banner263

Öztürk Kardeşler binlerce vatandaşı iftar sofrasında buluşturdu

Beyaz Saray Düğün Salonu işletmecileri Latif ve Salih Öztürk kardeşler düzenledikleri iftar programıyla binlerce vatandaşı aynı sofrada buluşturdu.

Öztürk Kardeşler binlerce vatandaşı iftar sofrasında buluşturdu

Dulkadiroğlu ilçesi Doğukent yolu üzerinde bulunan Beyaz Saray Düğün salonunda düzenlenen ve 

birlik beraberlik mesajlarının sıklıkla verildiği iftar yemeğine, Gelecek Partisi İl Teşkilatı’nın yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş, İyi Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Fatih Öztürk, Gençlik Gelişim Hareketi Derneği Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Dizibüyük ve diğer ilgililer katıldı. İftar öncesi okutulan Yasin-i Şerif’in ardından iftar yemeğine katılanlar dua ederek oruçlarını açtı. İftar programında konuşma yapan İşletme sahibi Latif Öztürk, bu tarz iftar yemeklerini devam ettireceklerini söyledi. İftar yemeğinin birlik ve beraberlik havasında geçtiğini vurgulayan Öztürk, programa katılanlara teşekkür etti.

AYNI SOFRADA BİR ARADA OLMAKTAN DOLAYI MUTLU OLDUK

Aynı sofrada bir arada olmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getiren Latif Öztürk, “Bugün burada birlik ve beraberliğin olduğunu gözlemledim. Her kesimden insanlar burada. Herkesin gözleri kardeşlik duygusuyla parlıyor. İftar programımız olmasa da bu tarz programlarla bundan sonra sıklıkla bir araya gelmeyi planlıyoruz. ‘Gönül ne kahve ister ne kahvehane, gönül sohbet ister kahve bahane’ maksadımız iftarımızı birlikte yapalım, gönül birlikteliği ile sizlerle yan yana olalım. Bugün aynı sofrada birlikteyiz. Ramazanımız hayırlı olsun. Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı şimdiden tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Furkan Karayılan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER