banner287

İndirimin adresi: Butik Gülfer Köse

Kahramanmaraş’ta bayan giyimi üzerine hizmet veren Butik Gülfer Köse, yaklaşan kurban bayramı öncesi başlattığı indirimlerle kadınları kalite ve şıklıkla daha fazla buluşturmayı hedefliyor.

Giyimde şıklık ve zarafet arayanların ilk adresi olmak için 5 yıl önce sektöre adım atan Butik Gülfer Köse, Haydarbey Mahallesi Hanefi Mahçiçek Bulvarı üzerindeki Veli Dede Apartmanı altındaki iş yerinde göz kamaştıran ürünleri, kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile ilk günden bu yana bölge halkının ihtiyacını karşılıyor. Birçok ünlü markaları da bir arada bulundurmasıyla müşterilerini cezbeden Butik Gülfer Köse, maksimum kalite ve minimum fiyat anlayışı ile sektördeki adını tüm Türkiye’ye duyurmayı amaçlıyor. Bu kapsamda yaklaşan Kurban Bayramı için de hazırlıklarını tamamlayan Butik Gülfer Köse, bayrama özel sağladığı indirimlerle müşterilerini bekliyor.

BAYRAM ÖNCESİ DE BİR İNDİRİM YAPMAYA KARAR VERDİK

Butik Gülfer Köse işletmecisi Gülfer Köse, mağazayla ilgili şu bilgilere yer verdi: “Giyim sektörünü ve giyinmeyi sevdiğim için bu mesleğe katılmaya karar verdim. 5 yıldır bu sektördeyim. Giyinmeyi seven farklı görünmek isteyenlerin tek adresi olma yolunda önemli bir adım attık. Hiçbir yerde olmayan tasarımlarla dikilmiş kaliteli ürünlerimizi görmek ve satın almak için Kahramanmaraşlıları mağazamıza bekliyoruz. Artık kadınların modern ve şık giyinmek için Ankara, İstanbul ya da Kayseri'ye gitmelerine gerek yok. Kaliteyi, modern tasarımlarıyla en hesaplı şekilde birçok ünlü markayı mağazamızda sergiliyoruz. Giyimde şıklık ve zarafet arayanların adresiyiz. Kaliteli markaları, ekonomik fiyatlarla halkımızın hizmetine sunuyoruz. Vatandaşlarımız kaliteli markaları internetten ya da başka şehirlerden satın almalarına gerek yok. Mağazamızda müşterilerimiz her beden giyimde birçok kaliteli markayı rahatlıkla bir arada bulabilirler. Bu bağlamda ekonomiyi canlandırmak ve bayanların daha çok giymesi için kar marjlarımızı düşürerekten satış yapıyoruz. Bayram öncesi de bir indirim yapmaya karar verdik. Değerli müşterilerimizi bu indirimden yararlanmaya bekliyoruz.”

Haber: Abdulsamet İspir

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2022, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER