Furkan Kamalak’tan Kahramanmaraş ziyareti

İYİ Parti Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Üyesi ve İYİ Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Av. Muhammed Furkan Kamalak bir dizi ziyaretler için memleketi Kahramanmaraş’a geldi.

Furkan Kamalak’tan Kahramanmaraş ziyareti

2023 Genel Seçimlerinde İktidara gelmeyi hedefleyen İYİ Parti, Seçim çalışmalarına son gaz devam ediyor. İyi Parti Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Üyesi ve İYİ Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Av. Muhammed Furkan Kamalak, memleketi Kahramanmaraş’a gelerek İYİ Parti Kahramanmaraş Teşkilatları ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Kamalak, vatandaşların dertlerini dinledi ve iktidar olduklarında, vatandaşların sorunlarını tek tek çözeceklerinin sözünü verdi.

 İYİ Kahramanmaraş Teşkilatlarıyla beraber seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle devam Kamalak, esnafların sorunlarını dinledi. Kamalak, Yaşanan ekonomik krize, iktidara geldiklerinde son vereceklerini vurgularken, Seçimler çalışmalarına aralıksız bir şekilde sürdüreceklerini, her daim sahada olacaklarını ve 2023 Genel Seçimlerinde İktidar olacaklarını da dile getirdi.

Haber: Ömer Harmankaya

Didem Kayabaşı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER