Sanayi kentinin ev sahipliğindeki Arsan Center daha da büyüyor

Sanayi kentinin ev sahipliğindeki Arsan Center daha da büyüyor

Dört bölgeye komşu sanayi kenti Kahramanmaraş ev sahipliğindeki Arsan Center şimdi daha da büyüyor. Otel müdürü Sabit Hüseyin Eren, “Arsan Center otel ve konsept olarak, yeşilin özgürce dans ettiği özel bir alanda dinginliğin moderniz mi göz kırptığı eşsiz bir atmosferde yaşamaya tüm misafirlerimizi davet ediyorum” dedi.

Otel müdürü Sabit Hüseyin Eren, “2004 yılında arsan Center sosyal tesis yaşam alanı olarak hayata geçirilen proje 2006 yılında dört yıldızlı otelde dahil edilerek yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirlerin şehir gürültüsünden uzak tabiatın renklerinin sardığı yaşam alanında kafa dinleyebilecek mekanı imza attık. Arsan Center otel ve konsept olarak, yeşilin özgürce dans ettiği özel bir alanda dinginliğin moderniz mi göz kırptığı eşsiz bir atmosferde yaşamaya tüm misafirlerimizi davet ediyorum. 240 bin metrekare göz kamaştırıcı doğanın içinde 30 bin metrekarelik hizmet ünitelerimizde aradığınız her şeyi burada bulmanızı sağlıyoruz.”

YILDA BİRMİLYON MİSAFİR AĞIRLIYORUZ
Eren, “Yılda bir milyon insana ev sahipliği yapmanın verdiği güvenle şimdi daha iyi gelişiyoruz. Müşterilerimizin daha rahat etmeleri ve aradıkları tüm sosyal aktiviteleri ve ihtiyaç duyabilecekleri her ortamı inşaa ederek hayata kazandırmaya devam ediyoruz. Şuana kadar Arsan Center içerisinde 4 yıldızlı otel, Restoran, Kafe, Ocak başı, Spor merkezi, Mağazalar, Sinema salonları, Çocuk oyun alanları, Bowling salonu ve Düğün salonu gibi tüm ihtiyaçlar düşünülmüştür. Kahramanmaraş bir sanayi kenti olmasında dolayı yurt içi ve yurt dışından misafirlerimiz gelmektedir. Müteşebbislerin yapılacakları toplantılarına özel toplantı salonlarını da düşündük."

TÜRK MUTFAĞININ SEÇKİN LEZZETLERİNE YER VERİYORUZ
Eren, “Misafirlerimiz için hazırladığımız geleneksel Anadolu misafirperverliği’ modern ve estetik yaklaşımla tasarlandı, bu mekânda misafirlerimizin komşuları, huzur ve güvendir. Tüm gün özgürce tabiatın renklerinin sardığı çiçekleri soluyacaklar, stresten uzak dingil ve dinamik bir ruh hali ile misafirlerimizi ağırlayacağız. İfadelerine yer veren Eren, Elbette Türk mutfağının seçkin lezzetlerine de burada yer veriyoruz. Arsan Center İtalyan mutfağını yeniden yorumluyor, özellikle mimari dokusu güler yüzlü personellerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. 350 kişilik yemek salonu, 200 kişilik özel yemek ve kokteyl salonu ile entegre olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.”

BU MEKAN SİZİ KENDİNE AŞIK EDECEK
Eren, “Spor merkezi hizmetinden bahseden otel müdürü Eren, yüzyıllarda Osmanlı ve Türk kültürünün en önemli ve renkli ögelerinden biri olarak varlığını sürdüren ‘Türk hamamı’; kültürü ve kimlikleri, ilginç ritüelleri. Gün içerisinde stresten, trafikten, gürültüden kaynaklanan yorgunlukları gidermek için doğal çözümleri müşterilerimize sunuyoruz.” Misafirlerimiz spor yapmanın verdiği rahatlık ve huzuru tesisimizde gün boyunca yaşayabilmektedirler. Müşterilerimize özel hızlanan programlarla bilim ile spor birleştiriyoruz”. İfadelerine yeren otel müdürü, Eren, “Spor merkezimizde kapalı yüzme havuzu, Aletli cim lastik salonu, Masa tenisi, Türk hamamı, Sauna, Fin hamamı, Şok havuzu, Masaj odası, Vitamin bar gibi alanlar mevcut. Tesisimizde sağlık ve güzellik bir arada olsun istemiştik, bu konsepti sağlamış olduk. Özellikle ifade etmek isterim ki bu mekan misafirlerimizi kendine aşık ediyor.”

4G HIZINDA 3D SİNAMA KEYFİ
“Misafirlerimizin burada rahat ve daha güzel bir ortamda zaman getirebilmeleri için sinema salonlarının kalitesini artırdık. Sony 4G hızında 3D sinema salonları ile hizmet vermeye başladık. Dünyada vizyona giren filmler aynı anda burada gün boyu 4G hızında 3D kalitesinde misafirlerimiz izleyebiliyorlar.” Arsan Center kompleksinin içerisinde otel ile birlikte 3 adet de düğün salonunun bulunduğunu ifade eden Eren, “Sultaniye salonumuz beş yüz kişilik misafir ağlarken Laleden salonumuz bin kişilik misafir ağırlamaktadır. Tabi bunların yanında bir de kır düğünü yapmak isteyen misafirlerimiz oluyor biz bu misafirlerimiz içinde konsept olarak ayrıca açık hava düşünülecek, yazlık bahçe olarak geçen aşiyan yazlık bahçe düğün salonu hayata geçirdik, salonumuzda bin beşyüz misafirimizi ağırlayabilmekteyiz."

KAHRAMANMARAŞI TERCİH ETMEK İSABETLİ BİR YATIRIM
Arsan Center Kompleksi’nde misafirlerimizin aradıkları her imkânı rahatlıkla bulabildiğini ifade eden’ Eren, “Kahramanmaraş'ın tercih etmelerinin isabetli bir yatırım olduğunu kaydetti. Türkiye'de son yılların gözde sanayi kentlerinden biri olan Kahramanmaraş, yeniliğe açık, hızla artan genç nüfusuyla bugünlerde oldukça ihtiyaç duyduğu bir alanın tatlı sabırsızlığını yaşıyor. Bu kentin güzide insanı büyükşehirler de  tercüme ettiği bütünleşmiş tesis kültürünü kendi şehrinde istiyordu; dahası bunu da hak ediyor. Biz bu hayali yerine getirdik şehir merkezine yakın bir yerde ormanlık bir alan içerisinde yaşam alanını inşa ettik.” “Türkiye'nin güzide sanayi kuruluşlarından Arsan Tekstil Grup’un sahibi olduğu Arsan Center Projesi 2000 li yılların başlarında hazırlanıp: 2004 yılında hizmete başlayan projesiyle kentte yaşam alanı oluşturdu. Doğa ile iç içe özel bir mekan olan tesisimiz, kentte stratejik konumundan dolayı büyük ayrıcalık ve kolaylıklar sağlamaktadır. Havalimanına bir kilometre, organize sanayi bölgelerine giden yol kavşağında ve on beşer dakikalık yol mesafesinde olması iş dünyasından kentte gelen müteşebbisin tercihi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Toplamda 24 bin metrekare açık alan, 30 bin metrekare kapalı alan, 50 bin metre kapalı sosyal tesis alanı sorunsuz otopark ve ulaşım otel, spor merkezi, düğün salonları, sinema salonları, restoran cafe, ocak başı, bowling salonu ve çocuk oyun alanları ile bir kompleks özelliği taşıması, kalifiye ekip yoğun bilgi birikimi, çözüm odaklı ve yenilikçi yönetim anlayışıyla yurt içinden, yurt dışından tüm misafirlerini hakkıyla ağlamanın haklı gururunu yaşamaktayız.”

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER