MÜSİAD’a genç ve dinamik kadro

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Kurulu bugün yapılıyor. Mevcut Başkan Sami Kervancıoğlu, bayrağı genç ve dinamik ekibiyle Serdar Salih Çiçekçi’ye devredecek.

MÜSİAD’a genç ve dinamik kadro

Yaklaşık 2 yıldır MÜSİAD başkanlığı görevini sürdüren Kervan Lezzetler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu,  yeni dönemde aday olmayacağını açıklaması üzerine göreve sanayici Serdar Salih Çiçekçi göreve geldi.  Bugün yapılacak olan MÜSİAD Genel Kurul Toplantısı’nda tek aday olan Çiçekçi, genç ve dinamik yeni ekibiyle bayrağı Kervancıoğlu’ndan devralacak.  Ramada Otel’de bugün yapılacak olan genel kurula MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve Yönetimi katılacak.

Serdar Salih Çiçekçi kimdir?

1982 Kahramanmaraş doğumlu olan Serdar Salih Çiçekçi, ilk ve ortaokul öğrenimi memleketinde tamamladı. Lise öğrenimini Konya’da tamamlayan Çiçekçi, üniversite öğrenimi yurtdışında tamamlamıştır. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Mezunu olan Serdar Salih Çiçekçi, 2007-2009 yılları arasında MÜSİAD Şube Başkanlığı görevini başarı ile sürdürmüştür.  Çeşitli sivil toplum örgütlerinde aktif olarak denetim kurulu üyeliği görevi yapan Çiçekçi, evli ve 3 çocuk babasıdır.
Çiçekçi ileri derecede İngilizce ve Arapça biliyor.

Kübra Şimşir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER