Menzelet mesire alanı açıldı

Menzelet mesire alanı açıldı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı arifesinde, şehrin gürültüsünden ve stresinden uzaklaşıp, huzurlu bir ortamda tabiatla iç içe vakit geçirmek ve aileleriyle bir arada piknik yapmak isteyen vatandaşlar için Menzelet Mesire Alanı’nın bir bölümünü tamamlayarak vatandaşların hizmetine açtı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Menzelet Mesire Alanı’nı Kurban Bayramı öncesi vatandaşların hizmetine açmanın sevincini yaşadıklarını söyledi.

Başkan Erkoç, “Şehrin gürültüsünden ve stresinden uzaklaşıp, huzurlu bir ortamda tabiatla iç içe vakit geçirmek ve aileleriyle bir arada piknik yapmak isteyen vatandaşlar için yoğun çalışmalar neticesinde Menzelet Mesire Alanı’nı bir bölümünü hizmete açtık. Özellikle şehir hayatının stresinden kaçmak isteyenlerin nefes alabilmeleri için Kurban Bayramı arifesinde tamamlanan Menzelet Mesire Alanı, havası, doğal güzellikleri ve muhteşem göl manzarasıyla vatandaşlarımızın hoşça vakit geçirebilecekleri bir mekân oldu” dedi.

Başkan Erkoç, ayrıca vatandaşların Kurban Bayramı’nda Büyükşehre ait park ve mesire alanlarını kullanmaları için gerekli tedbirlerin alındığını belirtti.

Haber Merkezi

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER