Kent turizmine bir katkı daha! Markasi Otel açılıyor!

Özenle dekore edilmiş 52 odası ile misafirlerini evinde gibi hissettiren Markasi Otelin Cuma günü saat 16:00’da resmi olarak açılışı gerçekleştirilecek.

Kent turizmine bir katkı daha! Markasi Otel açılıyor!

Kahramanmaraş’ta kent turizmine katkı sunacak olan Markasi Otel, hizmet vermeye başladı. 3 yıldız standartlarında hizmete sunulan Markasi Otel, 52 odalı ve 120 yatak kapasiteli.

Menderes Mahallesi Trabzon Bulvarı üzerinde bulunan Markasi Otel; ister iş, isterse de turistik amaçlı seyahat edenler için imkân ve hizmetlerin tadının çıkarılabileceği bir numaralı adres konumunda. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile konukları ev konforunda ağırlamak için dekore edilen odalarda misafirlerine 3 yıldızında ötesinde hizmet veren Markasi Otelde nişan, kına veya organizasyon toplantıları gibi çeşitli etkinliklerde gerçekleştirilebilecek. Yaklaşık 2 ay önce iş insanı Mustafa Gök tarafından devralınan Markasi Otelin tanıtımı için kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelindi. Otelde gerçekleşen toplantıda iş insanı Gök, otelin genel işleyişi ve konsepti hakkında gazetecilere bilgi verdi.

“OTELİMİZ BAŞTAN AŞAĞIYA DİZAYN EDİLDİ”
Toplantının ardından açıklama yapan Markasi Otel Genel Sorumlusu Nuri Selimoğlu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Otelimiz yaklaşık 2 ay önce tamamen el değiştirdi ve yeni bir konseptle hizmete başladık. Otelimizde alkol satışı kaldırıldı. Otelimiz baştan aşağıya dizayn edildi. Elimizden geldiğince müşterilerimizin beğenesini kazanmak için özveriyle çalıştık. Otelimizde 52 odamız var. Aynı anda 120 kişi kadar misafir ağırlayabiliyoruz. Double yataklarımız, sınırlı yataklarımız var. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda hizmetlerimiz var.

RESMİ AÇILIŞ CUMA GÜNÜ SAAT 16:00’DA
Şehrimizin konaklama anlamında ciddi olarak ihtiyacı var. Kahramanmaraş’ta otellerde neredeyse yer yok. Biliyorsunuz Expo 2023 projesi var ve bu proje için şehrimize çok fazla sayıda turist gelecek. Bizde hem Expo projesinde hem de diğer projelerde şehrimize dışarıdan gelecek olan misafirlerimizi otelimizde en iyi şekilde ağırlamaya çalışacağız. Öte yandan otelimizde toplantı salonu, nişan ve kına organizasyonları, grup halinde talep karşılığında gruplara özel yemekler verebileceğimiz alanlar oluşturduk. Herkesi otelimize bekliyoruz. Otelimizin resmi açılışı Cuma günü saat 16:00’da kent protokolünün katılımıyla yapılacak.”

Haber: Emre Akkış

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2021, 17:14

Ahmet Güneçıkan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat ÖZDEMİR
Ferhat ÖZDEMİR - 1 ay Önce

Hayırlı olsun İnşAllah...

SIRADAKİ HABER