Genç Müsiad’tan müthiş başarı! Türkiye birincisi oldular

Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş Şubesi, 2020 yılında şube olarak gösterdiği etkin performansla Türkiye birincisi olarak, büyük bir başarıya imza attı. Dönemin Genç Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Fatih Aygün, ödül ve plaketini Gençlik, Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun elinden aldı.

Genç Müsiad’tan müthiş başarı! Türkiye birincisi oldular

56 yurt içi 32 yurt dışı temsilciliği olan "Yüksek Ahlak, Yüksek Teknoloji” düsturuyla hareket eden, Türkiye'nin ve dünyanın sosyal, kültürel, ekonomik ve teknolojik alanlarda kalkınmasını sağlayan bir kurum olan Genç Müsiad, Türk iş dünyasının en önemli kurumlarından biri olmayı başardı. Mevcudiyetlerini sadece ticari başarılarıyla değil, dürüstlük ve adil rekabetle birlikte değerlendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, genç iş insanlarının bir araya gelmelerinde, birlikte ülkesine yararlı hizmetlerde bulunmalarında, yenilikçi, etkili, katma değerli sınai-ticari oluşumların ortaya çıkmasında etken ve birleştirici bir rol üstelenen Genç Müsiad’ta şube bazlı performans sıralamaları belli oldu.

AYGÜN, ÖDÜLÜNÜ BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ALDI
Bu kapsamda 2019 Ağustos ayında Genç Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanlığı’nı devralan ve o günden başkanlığı bıraktığı güne kadar tek bir günü boş geçirmeyerek yönetim kurulu ile birlikte özveriyle çalışan Fatih Aygün, 2020 yılında şube performans sıralamasında Kahramanmaraş’a Türkiye birinciliğini getirdi. Aygün’e ödülünü Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu takdim etti.

KAHRAMANMARAŞ VE ÜLKE GÜNDEMİNDE BELİRLEYİCİ OLDUK”
Türkiye birinciliği ödülü sonrası konuşan Fatih Aygün, şunları söyledi: “Kahramanmaraş Genç MÜSİAD bayrağını devraldığımız günden devredinceye kadarki süreçte, kendini geliştiren ve sürekli ileriyi gösteren bir yol haritası üzerinde aktif çalışmalarımız ile etkin bir genç sivil toplum kuruluşu olarak Kahramanmaraş ve ülke gündeminde belirleyici olduk.

HAKKIN HÂKİMİYETİ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞTIK”
Yönetim Kurulumuzla görev süremiz boyunca takip edildiği gibi; hakkın ve hukukun, barışın ve güvenin, adaletin ve refahın sağlanması adına; doğrunun, faydalı olanın, adil olanın ve hakkın hâkimiyeti için var gücümüzle çalıştık. Yüksek ahlaklı, köklerini maziden koparmamış, kültürüne sımsıkı sahip çıkan, ticaret bilinciyle yetişen yeni nesillerin ortaya çıkması adına “Emr-i bil ma’ruf, nehy-i anil münker” ilkesinin rehberliğinde iman-amel bütünlüğünde bize yüklenen bu mesuliyet ve misyonla görevimizi tamamladık.

“HEDEFİMİZE ULAŞMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ”
Hedef olarak belirlediğimiz Türkiye birinciliğine ulaşmış olmanın gururuyla tüm Yönetim Kuruluma teşekkür ediyor, çalışmalarımızı değerlendirip bizlere bu ödülü layık gören kıymetli MÜSİAD ailesine şükranlarımızı sunuyorum.”

Aygün, kısa süre önce yaş haddinin dolması sebebiyle görevini Samet Beşen'e devretmişti.

Haber Merkezi

Abdulsamet İspir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER