FERAH PASTANESİ’NDEN GAZETEMİZE 12’İNCİ YIL SÜRPRİZİ

Ferah Pastaneleri İşletme Müdürü Sıddık İnalbars, gazetemizin kuruluşunun 12’inci yıl dönümüne özel, sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Yıl dönümümüze özel görkemli bir pasta yaptıran İnalbars, Manşet Ekibi ile pasta keserek sürprizi ikiye katladı.

Ziyarette Manşet gazetesine övgü dolu sözler yağdıran Sıddık İnalbars, gazetemizin yerel anlamda büyük bir gazete olduğunu söyledi. İnalbars, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Manşet gazetesinin 12’inci yılı dolayısıyla gazeteyi ziyarette bulunduk. Arslan Deveboynu, Abdullah Deveboynu ve diğer çalışan arkadaşlarımızın başarılarının devamını diliyorum. Gayet başarılı bir gazete, Kahramanmaraş’ımızın yerel basın anlamında iki büyük gazetesinden bir tanesi Manşet Gazetesi. Bizde Ferah Pastanesi olarak, gazetenin 12’inci yılı dolayısıyla, kutlamak için ziyarete geldik. Biz mesleğimizden dolayı çok yoğun çalışıyoruz, yaz sezonu olduğu için daha hareketli oluyor o yüzden biraz geç kalmış olabiliriz. İlk defa bir basın bürosunu ziyarette bulunduk zaten. Ortam gayet güzel, çalışanlar da çok ciddi gerçekten yerel basın olarak gazeteyi, çalışanları ve ofis düzenini çok başarılı buluyorum. Bu tabi gazeteye de yansıyor, günlük takip ediyoruz haberleri. Tabi şehrin açığını da kapatıyor bu anlamda gazete. Bu yüzden Manşet Gazetesinin başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Sürpriz Ziyaretinden dolayı çok memnun kaldıklarını ifade eden Manşet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Abdullah Deveboynu, nazik ziyaretinden ve kendilerine hazırlanan özel pasta sürprizinden ötürü teşekkürlerini iletti.

Haber: Hakan Aydın

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2017, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER